Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire fontos a növényi...

Mennyire fontos a növényi trágya? Gondolok (sera floredepot-ra)

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a sera floredepot. Kiváncsi vagyok hogy tényleg jobban nőlnek a növények tőle. Akvarista barátom inkább az agyag golyókat ajánlotta, de nem akarok minden növényre venni golyót, főleg hogy én ilyen holland jellegű akváriumot szeretnék majd.

Írjatok véleményeket! Köszi


2010. febr. 22. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Fontos a névényeknek a táp.Főként egy holland típúsú akváriumban.

A talaj táptalaj kell legyen a hollandban,felette egy kis 2mm szemcsenagyságú talaj. folyamatos co2 adagolás szükséges,és növénytáp löttyöt is kell használnod,továbbá a világítás sem mingegy.és az erőssége,és a kel vin fok sem mingegy.

[link]

Ezt nem 5 fillér összedobni,és nem kis munka van benne.Inkább kezdj halas akváriummal.

2010. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Régebben sokat szenvedtem a növényekkel és ezért határoztam el hogy veszek + megcsinálom a házi reaktort. :) Köszi a tanácsot :)
2010. febr. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!