Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal eszi meg az ebihala...

Melyik hal eszi meg az ebihalat? Lehetőleg nem nagy hal.

Figyelt kérdés
Raktam 60 literes akváriumomba békapetéket,hogy a gébek hátha megeszik,de kikeltek(3 nap alatt :( ).Melyik hal eszi meg őket,ami azért elfér ekkora akváriumban,aztán persze átraknám nagyobba,ha elvégezte a dolgát.Tudtok ilyen halakata?

2015. máj. 26. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
magyarországon minden kétéltű és hüllő védett pont az olyanok miatt mint te akik velük etetik az állataikat, engedd el őket mert még az is lehet hogy mérgező fajok ebihalai
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a tavunkból szedtem és varangyos béka ebihalak,de pont az a baj,hogy nem tudom mindet megfogni.
2015. máj. 26. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyok lesznek megfogod őket. :)
2015. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a varangy mérgező
2015. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyire?Ez zöld varangy,nem barna,egy fokkal jobb.Ebihal is mérgező?
2015. máj. 26. 17:02
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Bármelyik mindenevő és ragadozó hal megeszi őket ha befér a szájukon. A halakra valószínűleg nem hat a méreg, de lehet, hogy az ebihalaknak még nincs méregmirigyük, nem tudom, de ,hogy gond nélkül megeszik őket a halak, madarak, szitakötőlárvák az tuti, sőt egymást is megeszik ha nincs elég kaja. [link]
2015. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok belehalni a mérgezésébe :D
2015. máj. 26. 17:53
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Biztos, hogy nem de azért ha békázol húzz kesztyűt és lehetőleg ne nyúlj a szemedhez békás kézzel.:D
2015. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.
2015. máj. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!