Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen szűrőt örököltem egy...

Irdatlan.Úr kérdése:

Ilyen szűrőt örököltem egy nagy Akváriummal, és a leírása alapján levEgőztetni is tud, de eddig nem jöttem rá, hogyan. Hogyan?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A tetején, ott látszik is a nyílás. De itt van róla egy videó is.:)


[link]

2015. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell, hogy legyen hozzá egy átlátszó légcső, aminek a vége minél jobban a vízfelszín fölé magasodjon.

Van a végén egy szelep, amit ki kell nyitni.


Ha nem megy a bubi, fújj bele, hátha megindul. Vagy sósavazd ki, lehet, hogy el van vízkövesedve.


Amúgy nem föltétlenül kell bubiztatni.

2015. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi mindenkinek, de valami fogalmi zavarban lehetek. A gép szűr, mint atom, de a csövet hiába tettem rá, semmi. Ahogy valamelyikőtök javasolta, belefújtam, ekkor azonnal gőzerővel kitolja a befújt levegőt, buborékol, de amint abbahagyom, semmi folytatás. Nem szívja a csövön a levegőt, csak átmegy rajta, ha fújom. Lehet, hogy egy pumpát (kompresszort) kéne rákötni? :) Ciklont? :)))
2015. jún. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!