Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Földrengést vészeltetek már...

Földrengést vészeltetek már át akváriummal? Nem lett baja?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincsenek nagy földrengések Magyarország területén, én még egyet sem éltem át soha. Kíváncsi vagyok, akinél volt rengés, mi lett az akváriumával?

2015. febr. 9. 14:12
 1/7 Platypus ***** válasza:
100%
Egy 40 literesem kettőt is túlélt, bármiféle probléma nélkül. Lötyögött benne a víz, ennyi. Mindkettő Budapesten történt, elég jelképesek, de azért jól érezhetőek voltak a lökések.
2015. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van rengés magyarországon. Itt is volt (Kétsoprony)valami ilyen 2008- vagy 2007-ben. Semmi baja nem volt lötykölődött a víz és kész....
2015. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lett Baja, akvárium maradt...
2015. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy újonnan vett 54l-es és egy használtan vett 200+-os nálunk. Nógrád megyében élünk, itt mostanában sok rengés volt, az utolsó rengésnél a nagy akvárium üveges tetejénél elengedett a ragasztás, a tető leesett, de ezen kívül semmi gond nem volt.
2015. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt földrengés Budapesten? Nem éreztem semmit.
2015. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: hát nem mostanában lehetett, az elmúlt 10 évből kettőre emlékszem. Kb annyit érzel mint mikor megáll a busz :).
2015. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)


Kicsit megnyugodtam, tele van a lakás akváriummal, nem tudtam mekkora kár lehet ha földrengés van.

2015. febr. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!