Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » FBS száradás, áztatás?

Osynho kérdése:

FBS száradás, áztatás?

Figyelt kérdés
Összeragasztottam fekete bazalt lapokat tegnap este, nagyjából meg is száradtak. Kell-e áztatni, vagy mehet vissza az akváriumba?
2015. okt. 15. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Áztatni nem kell, csak nem nagyjából kellene hogy megszáradjon, hanem teljesen.

És mivel lapokról beszélsz, gondolom nehezen ellenőrizhető, mi van belül. Úgyhogy én biztos, hogy várnék még vele.

2015. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erről lenne szó. Körömnyi felületen vannak összeragasztva, 1 napja szárad. Elvileg ennyi a száradási ideje az fbs-nek.

2015. okt. 15. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a vastagságtól függ a száradás.

Nem azt mondtam, hogy várjál még vele, hanem csak azt, hogy én 100%, hogy várnék még egy napot.

Egy akvárium életében 1 nap egy jelentéktelen pillanat, de egy elhibázott lépéssel nagy bajt lehet csinálni.

Nyilván a te akváriumod, én ilyen téren óvatosabb vagyok.

2015. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, holnap rakom össze. :D Köszi a választ.
2015. okt. 15. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehet vissza. De egyszer én is próbáltam csinálni lépcsőt bazalt lapokból, összeragasztottam FBS-el, aztán amikor megfogtam, szétesett. Nem ragadt jól a bazaltra.
2015. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint száradás után szétesett. És nem volt semmi más amivel össze tudtam volna ragasztani.
2015. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenhez van ragasztó, csak megfelelőt kell venni, ami a jobbak közül nem olcsó mulatság.

Ilyen köveket pl 2 komponensű epoxi betonragsztó műgyantával biztos nagyobb sikerrel lehet ragasztani.

2015. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!