Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumban 80 darab hal...

Akváriumban 80 darab hal szerintetek nem sok?

Figyelt kérdés

120 l akvárium.Kb 75-80 pici halacskàm van benne.12 molly,6 guppi,16 neon,3 ancitrus,6 törpe harcsa,10 vitorlás,4 aranyhal(tudom,hogy ez nem illik közéjük,de már megvannak),meg egy pàr nevét nem tudom.Kérdéseim:

Szerintetek ez nem sok?

Viszonylag jól meglesznek egymással?

Elég 1x etetni,(nagyon gyorsan megeszik,és keresnek tovább)?

Nőstény sziámi harcoshal(1db) bántaná ezeket?


2016. jan. 7. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

vegyél bele egy békaszájú harcsát és biztosan megoldódik a probléma :DD

ha addig nem döglik meg

amíg zabálhatna egy jót

2016. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előttem szóló tanácsát fogadod meg akkor jó ideig kaját se kell venned xD
2016. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten. Iszonyatosan túl vagy telepítve és a halak igényei sem egyeznek. o.O A nagy részét vidd vissza oda ahonnan vetted, bár a pénzed nem hiszem, hogy visszakapod, de legalább nem nyírod ki őket... Aztán kezdj el olvasgatni a témában és ne hallgass olyanokra akik l*f***t (már bocsánat) se tudnak az akvarisztikáról... Az eladónak és az ismerőseidnek sikerült jól átvágniuk, bár te ugyan olyan hibás vagy mert vásárlás előtt nem néztél utána szerintem kb. semminek. Ajánlom olvasgass és utána gyere vissza, ha még kérdésed van, szívesen segítünk ha tudunk.
2016. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
39%

Komolyan felteszel egy kérdést és amikor mindenki egyöntetűen válaszol, akkor hozzá nem értőnek titulálod és kineveted őket?

Nem baj fiam, mindenki hülye, csak te vagy helikopter!

2016. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A két ismerősre, meg az eladóra gondolt a kérdező, mikor feltette ezt a költői kérdést... ("Ennyire nem ért senki hozzá?")
2016. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti ugy látom nem ért semmit!!!vagy olvasni nem tud a sorok közt.

Köszi mindenkinek a sok választ.Megoldódik a probléma,mert az unokatesómék is szeretnének egy akváriumot,igy neki ajándékozunk pár halat,a maradékból meg hétfön vissza viszünk egy néhányat.

2016. jan. 8. 20:42
 17/24 A kérdező kommentje:
Írjátok már le légyszi a legjobb oldalakat,hadd olvassak.Köszi.
2016. jan. 8. 20:55
 18/24 anonim ***** válasza:

Kezdésnek:

[link]

2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Biológia szűrés:

[link]

2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kösz.
2016. jan. 9. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!