Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tócópatakban megélnek a guppik?

A tócópatakban megélnek a guppik?

Figyelt kérdés
A tócópatakban valyon megèlnek e a guppik? Esetleg nyáron ha meleg van?

2016. febr. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyárin kibirnának max 1 hetet. De ez amugy miért is érdekel téged? Gondolom meguntad őket és beleakarod dobálni...
2016. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem élnek meg...
2016. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha megèlnènek akkor veszek bele párat.
2016. febr. 22. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen halak nem azért vannak, hogy egy tóban/patakban megöld őket, ez nagybetűs ÁLLATKÍNZÁS.
2016. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elég hülyeségeken szoktál gondolkodni...
2016. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem élnek meg, másrészt nem eresztünk el nem őshonos fajt soha, sehol. Mert ha nem pusztul el akkor könnyen lehet, hogy elszaporodik és ez akár más fajok kihalásához vezethet. Pl felelőtlen állattartók elengedték az ékszerteknőseiket, ami kiszorítja az őshonos mocsári teknőst.
2016. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a harcsák, törpeharcsák csukák és egyéb ragadozó halak hamarabb megennék mielött kiszorítana egy őshonos fajt... A mi városunkba valaki piráját eresztett egy tóba (nemtudni mennyit) de egyet kifogott egy horgász. Lehet csak ez az egy volt vagy a többi még mindig éldegél. De akkor se vegyél patakba díszhalat!!!
2016. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a guppy elpusztul, csak azért írtam, mert ki tudja, legközelebb mit akar elereszteni a patakban.
2016. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!