Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 vitorlásha,2 arany molly,2...

1 vitorlásha,2 arany molly,2 törpe szívóharcs és 2 törpe páncélos harcsa nagyon sok 54-60 literbe?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 14:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
mit hantázol? ki húzta le a halat? azért nem veszik vissza mert látják ,h balek vagy. Lehet a boltba rosszabb helye van ,de ott jobb esetbe 1-2 hétig van a hal, aztán normális helyre kerül. De nálad élete végéig szenvedni fog. Lehet generálni a kifogásokat, de akkor is állatkínzó vagy.
2016. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem kerül jubb helyre mert az ilyeneket egy végleges akváriumba rakják.és ott lehúzták wcn.
2016. márc. 22. 14:00
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal. És minek kérdezel ha te úgy is okasabb vagy?(de qrvára nem) Az előző ugy értette hogy az eladó megrendeli a halakat, még kicsik, bele teszi őket a 20-30 literes akváriumba amig meg nem veszi őket valaki (1-2hét.) De te nem 1-2 hétr veszel halat! De remélem hogy most 1 két hét alatt találsz neki valakit aki tudja tartani. Utána pótold ki hogy 6 legyen vagy a páncélost vagy a törpe szívókat és melléjük mehet 10 db nanohal. (ez alatt nem a neon halat értem!!!)
2016. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Jézus!

A vitorlás az ammóniamérgezés (egyébként sem túl jó a szűrés) miatt SOHA nem lesz ilyen kis helyen ivarérett.

Nem teszik sehol végleges akváriumba a halakat, maximum elkülönítik. Ha elpusztul pedig lehúzzák a wc-n. Vagy kidobják.

De élő halat márcsak anyagi szempontból sem fognak.

A másik 2 rajhal. Az egyiket el kellene ajándékoznod, vagy visszavinned. Aztán a másikat kiegészíteni 4-gyel.

A mollynak tényleg nem jó, de ilyen kis számban erősebb (!) szűréssel maradhat.

2016. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező,a vitorláshal már ivarérett és azért hagy tudjam jobban hogy mit csináltak a halall.már csak ezértse cserélem le őket és kész.
2016. márc. 22. 17:29
 16/24 anonim ***** válasza:

Akkor ajándékozd el őket.

Vagy vidd másik állatkereskedésbe.


És... Honnan tudod, hogy a vitorlás ivarérett?

2016. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nemszeretnék tőlük megválni.és onnan tudom hogy ivarérett mert kivörösödött a szeme.
2016. márc. 22. 20:26
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre ne válaszoljunk többet, ugy se érdekli mert azt hiszi jobban tudja. Majd egyszer ha ammóniamérgezése lessz a halaknak, a stressz miatt minden betegségük lessz akkor majd rájön hogy jobb lett volna az okosabbakra halgatni nem pedik a kereskedőre.
2016. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Csak az érdekes, miért tesz fel valaki kérdést, ha nem erdeklik a válaszok...
2016. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
honnan vezsed, h a vörös szem az ivarérés jele? forrást adnál róla honnan szedted ezt ?:D
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!