Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

96 literre sok lenne?

80x30x40-es akvárium, 450 l/h szűrő

Még csak tervezek venni egy akváriumot és a következő halakra gondoltam: 10 ékfoltos razbóra, 2 algaevőharcsa, 6-8 hím szivárványos guppi.

Mehetne még 6 blackmolly a többi mellé vagy úgy már túl zsúfolt lenne? Köszi előre is az értelmes válaszokat.

2016. ápr. 21. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem a mollykat nem kéne vagy esetleg a guppik helyett mert azok tulszaporodhatnak.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. ápr. 21. 15:41 Privát üzenet
Én sem ajánlanám a mollykat is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. ápr. 21. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat, akkor mollyk nem lesznek. A guppik jobban tetszenek, szóval maradok azoknál :-)

# 3/3Időpont 2016. ápr. 21. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem vagyok túltelepítve? 14 db amanda 4 törpeszívó harcsa 5 párduccsík kb 30 db garnéla 54 literre erős szűréssel és sűrű növényzettel heti kb 20% vízcsere.
110 literre jó ez a világítás?
Neptun növénytápsót kezdtem el használni. Ez 200 literre van, az akvárium 230 liter kürül van. A kérdésem az hogy ezt hány hetente kell adagolni és milyen mennyiségű vízcsere...
54 literre 15 amanda lazac,2 törpe szívó harcsa,4 db erythromicron red cherrykkel sok?
72 literre sok a 12 neonhal?
300 literre ennyi hal? 6-8 diszkosz,15 neon,5 palacsinta algázó,5 indiai üvegharcsa,2 torokátum,5 sepregető garnéla,3 páncélosharcsa.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!