Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A garnélák szívósabbak a...

A garnélák szívósabbak a halaknál? Náluk is figyelni kell a túlszaporodásra? Meg a nitrát és ammóniaszintre? Nekik is olyan aktív szűrés kell mint pl a guppiknál?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ők még érzékenyebbek...
2016. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá, inkább hagyd a dolgot...
2016. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van 2 sepregetőm egy 240 literes aksiban. De szeretnék egy 100 literes garnélás akváriumot is néhány hím guppival.
2016. máj. 2. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

A guppikal nem jók a garnékák,mert megkóstolhatják őket

Inkább endler guppival tarsd

2016. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ígfy már más a leányzó fekvése. nem piszkítanak sokat, nem kell túl nagy szűrő hozzájuk, igénylik a heti vízcserét.
2016. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és nano halakkal tartsd meg megeszi ka többi hal, esetleg közönséges neonnal.
2016. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak hím guppikkal akarnám, azoknak nincs akkora szályuk és jó sok a jávai moha szóval a kicsik el is tudnának bújni szerintem
2016. máj. 3. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tartottam ,csak enderrel, de olvastam már ,h valakinek talán megette a hím guppy is, majd kiderül :)
2016. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!