Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek sok 6hal+1csiga?...

Szerintetek sok 6hal+1csiga? (infok lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van 6 halam és 1 csigám egy 11 l es akváriumban és az egyik boltos azt mondta hogy kevés,a másik hogy sok.Nem tudom hogy melyiknek higgyek,úgyhogy titeket kérdezlek.
2010. ápr. 21. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
annak aki azt mondta, hogy sokan vannak... nem kell telezsúfolni, főleg egy ekkora akváriumot!
2010. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok köszi
2010. ápr. 21. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se rakj bele többet. Amúgy milyen fajták a halak?
2010. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy fiú és egy lány guppi,egy albino házmester,szifó,sziámi harcoshal és egy kis neon.
2010. ápr. 23. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor nem sokáig maradnak meg ha van sziámi harcos köztük...azonnal különítsd el!
2010. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,mert nem bánta őket és már több mint 2 hónapja vannak együtt és a sziámi tök nyugodt.
2010. ápr. 23. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont az albinó az egy elmebeteg mert néha rájön az 5 perces és mindennek megy eki,de rohadt vicces :D
2010. ápr. 23. 20:01
 8/9 Doruss ***** válasza:
Nem az a baj h sokan vannak hanem az h sokfélélk. a neonhal pl csapatosan érzi jól magát, stb. sztem ennyi hal jó csak nem jó h sokfélék és mindegyikből kevés van.
2010. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen neonhalnak nekem azt mondták h legalább 4 kell,

Sztem 11 l-esbe elég sok:S

Nekem 54l-es és van benne 7 hal és teljesen jól megvannak.:)

Bnőmenek sziámi harcoshala van ott a hím nem agresszív inkább a nősténye az:)

2010. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!