Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 54 literes akvárium...

Egy 54 literes akvárium mindennel ellátva kb. hány kg? Milyen bútor bírja el?

Figyelt kérdés

Vízzel és kiegészítőkkel együtt hány kg körül van? Nem akarok ezért bútort venni, viszont ismerősöm készítene nekem egy komódot ami kicsit nagyobb lenne méretben mint az aksi és középen lenne még egy bútorlap függőlegesen h azzal is támassza a közepét. Elbírja így majd? Félek h meggörbül a lap és megreped az akvárium vagy ilyesmi. Van vmi tanácsotok? Vagy ne aggódjak ennyire? :D


Kösi


2010. ápr. 22. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! 2 fém cső hosszában,és középen+ két láb bőven jó,az tuti elbírja.Én ezt csinálnám a helyedben.De ha fogsz egy vastag bútorlapot,ami kb a komódot lefedi, és arra rakod az akváriumot,eloszlatja a súlyát.Szerintem már egy ilyen bútorlapos merevítés is elég lenne.
2010. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elbírja szerintem, de max 70 kiló körül lehet. Kérj meg egy 70 kiló körüli embert, hogy üljön rá, és pár percig ücsörögjön ott, ha kibírja, akkor nem lesz gond!
2010. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!