Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Naphal tényleg nagyra nől...

Naphal tényleg nagyra nől akváriumban/aki tart küldene képet mekkorára nőtt nála?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:04
1 2 3 4 5
 11/41 Platypus ***** válasza:

Ha szerinted minden létező akvárium állatkínzás, akkor nem gondolod, hogy kicsit álszent tőled akváriumot tervezni? Ha úgyis mindenki kínozza, akkor kínozhatok egy kicsit én is, vagy hogy gondolod?

10 liter szűrő nélkül kínzás. Pont. Nem viccből tiltja még a törvény is.

2016. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
45%
van különbség fogság és fogság között is... de olyan sötét vagy minden leírt szóért kár..
2016. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
ááááá,platypus,téged már vártalak,tudtam hogy te is jössz az okosságokkal,de tudod mit nem érdekel,történt ami történt,gyerek voltam,életem első hala volt,most ujra kezdem tiszta lappal,és nem érdekelnek az agytágító KOMMENTEK!
2016. szept. 12. 11:41
 14/41 A kérdező kommentje:
és az utolsó hozzászóló varjú kálmán se érdekel!
2016. szept. 12. 11:46
 15/41 anonim ***** válasza:
minek kérdezel te sekélyes? úgy se fogadod meg senki véleményét se...
2016. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
ha 10 literbe tartod szűrő nélkül akkor igen sose fog megnőni, az ammónia mérgezéstől... és 10 évig se élni... te kis állatkínzó bajnok...
2016. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
any@d az állatkínzó,milyen tanácsot fogadjak meg?nem a kérdésemre feleltek hanem szarakodtok,nem lehet egy rohadt kérdést feltenni mert ti csak kötekedtek,semmi köze az állatkínzáshoz,ti is csak azt tudjátok amit olvastok,tapasztalat gondolom csak annyi hogy tartjátok otthon a kb 50-80l es akváriumot,van benne 1-2 algaevő meg minden,bemesélik nektek hogy a szűrő-levegőztető alaptartozék,vigyázni kell a vízzel...ez mind kamu hülyeség,ti meg elhiszitek aztán meg itt kakaskodtok,nem kell kommentálni,nincs rátok szükségem,nem tudom miért az első 1-2 ember tudott írni rendesen,ezen látszik hogy ti mekkora fafejek vagytok
2016. szept. 12. 13:24
 18/41 anonim ***** válasza:
48%
nekem 600 literes tanganyikai biotop medencém van 30 tropheussal, ha szeretnéd elküldöm a képet te teleszart zokni :D
2016. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%
"bemesélik nektek" :DDD anyád a földhöz vághatott volna ellés után :DDD
2016. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Platypus ***** válasza:
Ha gyerekként hülye vagy nem vagy érte felelős. Pontosabban nem te. De ha felnőttként sem tanulsz belőle, akkor már igen. Nem az a gond veled, te drága jó ember, hogy egyszer régen rosszul tartottál egy halat. Hanem az, hogy most felnőttként is meg akarod ismételni, és te vagy a helikopter.
2016. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!