Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Naphal tényleg nagyra nől...

Naphal tényleg nagyra nől akváriumban/aki tart küldene képet mekkorára nőtt nála?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:04
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
majom helyett bajom mielőtt félre értenéd :D
2016. szept. 12. 16:05
 32/41 A kérdező kommentje:
kell a fenének a tanga sügér,az unalmas hal,kényesek,lehet szebb mint a hazai fajok de nem érdekesebb hisz elterjed hal :D
2016. szept. 12. 16:08
 33/41 anonim ***** válasza:

Persze, van önműködő akvárium...

A te elképzeléseidnek olyan kis szoba méretű kell.

2016. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
amennyiben nem dobálnátok tele az akváriumot minden féle hallal,túlzsúfolva,tényleg önműködő lenne,max egy kis keringetés kell
2016. szept. 12. 16:44
 35/41 Platypus ***** válasza:
Igen, azt írtam agyoncsapni oké. Húsevő ember vagyok, a halhúst sem vetem meg, és nem élve fogyasztom. Viszont valamit megölni gyorsan és humánusan nem egy kategória azzal, hogy a saját öncélú hobbid miatt szar körülmények között tartod őket és szépen lassan halálra kínzod.
2016. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Látom ti még nálam is jatábbak vagytok,kikínoz halakat halálra?és ne mentegetőz mert érthetően leírtad hogy nem étkezés céljából hanem mert ínazív faj,és ezrét nem értelelek téged se,mit keresel itt mikor te utasítottad szerencsétlen kérdezőt arra hogy amint fog ölje meg mert kiírtja a hazai faunát,de én állatkínzó vagy 4 hónap után a rosszul tartott halat visszaengedtem a tóba
2016. szept. 12. 17:26
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Az invazív fajokat nem lehet visszaengedni természetes vagy azzal bármilyen kapcsolatban álló vízbe. Ez a törvény. 30 liter alatt nem lehet gerincest tartani, az is törvény. Mindegy hogy kibírja-e 3-4-5 hónapig, akkor is sz@r neki.


Viszont azt nem értem, hogy ha eredetileg egy 500 literest terveztél szűrőakváriummal, akkor miért probléma az, hogy nagyra nő a naphal, illetve hogy jön ide egy szűrő nélküli akvárium.


Azok a halak amiket te szeretnél, túl sok lesz 500 literbe. Kb. 2 naphal, 2 kárász, 2 törpe meg vagy 8 nagyranőtt razbóra mehet, de ehhez mindenképp kell a szűrőakvárium.

2016. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem nem,a szűrő akvárium lesz 500l,kb
2016. szept. 12. 18:23
 39/41 A kérdező kommentje:
azért fontos hogy mekkorára nől mert egy oldalon azt olvastam hogy nagyobbra nől akváriumban mint a szabadban,viszont ha nagyon nagyra nől akkor inkább nem kell mert megeszi a kicsiket,mondjuk a törpe se különb de a naphal agresszívabb
2016. szept. 12. 18:26
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi baromságot össze hordál kérdező, a fejem bele fájdult. Nem lett volna egyszerűbb leírni hogy mekkora akváriumba tennéd? És akkor nem lenne vita tárgya. A szűrő akvárium lenne 500l es? És akkor mekkora akváriumba tartanád őket? (amugy nem értem miért vitatkoztál arrol hogy szürő nélkül is működik az akvárium ha most meg irtad hogy lesz szűrő? Az meg hogy mekkorára nől az sokmindentől függ. Ha ügyesen csinálsz mindent akkor akkorára nől mint a természetben. Ha nem nől meg akkor az az ammónia és egyém mérgező anyagtól van, amitől minden féle betegsége lesz majd elpusztul.m Szóval mekkora akváriumba tartanád őket?
2016. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!