Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A külső szűrőt hova kell...

A külső szűrőt hova kell helyezni külsőleg?

Figyelt kérdés
Van egy Tetra ex 1200 külső szűröm amit 128 l-es akváriumhoz használnék és az lenne a kérdésem hogy a szűrőt a tartályt magát a készüléket hova tudom helyezni esetleg mert mindig azt látom hogy alulra helyezik de nekem sajnos nem megoldható hogy alulra rakjam így az marad hogy az akváriummal egy szintben lenne és az lenne a kérdés hogy így is működik így is megoldható vagy csak alulra lehet rakni muszáj hogy szintkülönbség legyen?

#Akvárium külső szűrő szűrés
2017. febr. 6. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
talán csak a légtelenítéshez kell lejjebb tenni. utána sztem már nem mivel egy zárt rendszer, keringeti a vizet.
2017. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 patterson ***** válasza:
ez a szűrő automaatikus feltöltésű,teheted az aki mögé,mellé,nem kell szintkülönbség,de a teteje ne álljon magasabban az aksinál,gugliba írd be...külső szűrő elhelyezése...de ?-jel nélkül,ha valamit tudni akarsz,ne rakj ? jelet,csak úgy ird be,és akkor nem ide irányít,hanem kidob linkeket a témáról,itt se tud mindenki mindent ! ráadásul össze vssza írnak,nem arról amit kérdeztél pl,csak 1xű dolgokat lehet itt kérdezni,mert ömlik aztán a hülyeség,ha azokra hagyatkozol,gugli,és kapsz megoást :)
2017. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!