Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért zavaros a vize 4 db...

Natlanta kérdése:

Miért zavaros a vize 4 db aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
60 literes akváriumban vannak. Plusz 2 algaevő harcsa. Azok picik. 1 nap alatt pocsolya lesz a vizük. Van egy szűrő levegőztetőjük. Nem etezem túl őket. Algagátlót is használok.Van fűtőjük. Nem akarom kb 3 naponta vserélni a vizüket.de kb azt kellene, ha azt szeretnem hogy tiszta legyen...

2017. márc. 9. 02:41
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
2017. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ,hát az alapvető probléma az az,hogy ennyi aranyhal 200 literbe való.Illetve azt a fűtőt gyorsan kapcsold ki,mert az aranyhal hideg vizű . Algaevő milyen ? Ha anci akkor add el őket,nem való az 60 l-be. Főleg nem 2.
2017. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
kevés szűrő, kicsi akvárium, sok hal. a 4 aranyhalnak 300 literes akvárium kellene, sokkal hatékonyabb szűréssel. nem olvastál semmit az akvarisztikáról, csak tudatlanul nekikezdtél.
2017. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Gondoltam hogy a szűrő... veszek másikat. A harcsáknek búcsút elajándékozom. Akváriumot csak később tudok nagyobbat venni, de azt is megodom. Egyébként utána olvastam, kérdeztem, de egységes választ nem kapok. Mindenkinek más a véleménye,

Esetleg a szűrőben tudnázok segíteni, hogy milyet?

2017. márc. 12. 04:21
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Arra mérget vehetsz, hogy a 60-liter borzasztóan kicsi 4 aranyhalnak és 2 ancinak.:D Max ott lehet nézetkülönbség, hogy 200-liter, vagy 300-liter... én ez utóbbit szorgalmaznám határesetként. A közönséges aranyhalakat pedig kerti tóban kell nevelni, nem akváriumba valók.
2017. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!