Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Az akváriumban lévő halaim összeszedtek valami betegséget csak nem tudom mit. Tüneteket a halon nem látok. A viselkedésükben van a változás Csak akkor jönnek elő a növények közül ha nem ég a világitás. Kivétel ha kaja van. De az sem ugy fogy mint máskor ez megy egy hete. Tettem 1 tbl. neomagnolt a vizbe pár napja de semmi változás.
2017. márc. 10. 17:15
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy lámpaoltás után előjönnek és etetéskor is, valamint kinézetre nincs látható elváltozás akkor eső sorban arra gyanakodtam volna, hogy valamitől félnek. Tudom, hogy jó a szűrőm és rendszeresen cserélem a vizet is, így ezt is kizárhatom. Mivel nincsenek nagy halak és sötét a talaj, valamint a hátfal, marad a világítás, a gyér növényzet és talán a csapat nyújtotta biztonság pótlása. Ha ezeket a dolgokat rendbe raktam és még mindig baj van akkor kezdtem volna betegségre gyanakodni, méghozzá első sorban olyanra ami a vízminőséggel kapcsolatos, mert ugye az egész állományt érinti a dolog. Hát valahogy így. Nézd ha ennyi csak a baj akkor arra figyelj, hogy pár hétig gyakran csináld a részleges vízcserét ahogy írták és nem lehet baj, valamint növényesíts.
2017. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: Nincs az akvárium olyan helyen, ahol mindenki gyakran járkál?
2017. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem nincs olyan helyen az akva. Már 10 éve van akváriumom. Voltak beteg halaim is de mindig látható volt, hogy mia baj. Mindenkinek köszönöm a segitő tanácsokat.
2017. márc. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!