Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így kiirtható az ecsetalga?

Így kiirtható az ecsetalga?

Figyelt kérdés
50 literes akváriumom van és már régóta bajlódom az ecsetalgával, és egyszer arra lettem figyelmes egy teljes csere alkalmával hogy az egyik díszt-ami szintén algás volt és nem tudtam rendesen letisztítani-elfelejtettem visszatenni de pár nap múlva mikor betettem a vízbe az alga eltűnt róla. Azóta újra elszaporodott az ecsetalga csak azon a díszen nem amit említettem, és ezért azt csináltam, hogy az egész akváriumot kiürítettem és a halakat egy kisebb akváriumba helyeztem át. Ha az akvárium is meg a díszek is szárazon lesznek egy darabig akkor megszűnik? És a halak kibírják annyi ideig, mert még nem tartottam őket huzamosabb ideig kisakváriumban. Csak értelmes válaszokat kérek!

2017. márc. 10. 20:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 12. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!