Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy hím sziámi harcos...

Monika810909 kérdése:

Van egy hím sziámi harcos halam eddig körbeuszta az akváriumot most meg csak a vízmelegitönél pihen néha uszik egyet utánna visszamegy a víz 27 fokos. Az akvárium tetöt nyitva hagytam mert bepárásodik az üveg. Mi lehet a baja? Lehet hogy megfázott?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Jól keringeted a vizet?

Mert lehet, hogy csak a melegítő környékén van 27 fokos víz, a többi helyen pedig nincsen.

Párásodik az üveg?

Milyen idő van a lakásban, hogy ennyire párásodik, hogy zavaró? Akkor párásodik, hogyha nagyon nagy az eltérés a külső a belső hőmérséklet között vagy hogyha abszolút nincsen levegőáramlás.

Nekem most nyáron melegítő nélkül is van ennyi fok az akváriumban.

2017. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Nem fázhatott meg. Xd lehet ez természetes nála. Nézz rá neten a sziámi harcos halra.
2017. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy aqva el-es szökökutam ami szüri a vízet,és keringeti edig semmi baja nem volt a bettámnak.A lakás nappal nagyon meleg este hül le csak.
2017. júl. 18. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős nagyjából a hal? Felnőtt korában vetted?

Mert az is lehet, hogy a végét járja.

2017. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idös már felnötként vettem.Eddig nagyon szépen el volt láthatóan jól érezte magát.Enni is eszik.Néha uszkál de nem sokat tegnap este ota csinálja csak.
2017. júl. 18. 11:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Aqva el 300 mellé kell még vízkeringetö?54l akvárium.
2017. júl. 18. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfázhatott még így is ha nincs éjszaka lefedve az akvárium. Már csak abból hogy nekem pl ha éjszakára bukóra van az ablak akkor elég hűvös van reggel, és hiába meleg a víz ha a légköri levegő hűvös neki és megfázik tőle. Inkább próbáld visszacsukni a fedőt hiába párásodik.
2017. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2017. júl. 18. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Napközben oké, hogy el van húzva a teteje az akváriumnak, de estére csukd vissza. Így bent marad a hő is és nem kap huzatot a hal sem.
2017. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitségeket estére lecsuktam az akvárium tetejét csak nappal van kinyitva és sokkal jobban van a bettám.
2017. júl. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!