Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael fan 3 plusz szűrő...

Aquael fan 3 plusz szűrő 220-as vezetéke tőben elszakadt, eltörött. Lehetséges, hogy a szűrő elektronikus részét szétszedjem, hogy a vezetéket újra tudjam forrasztani? Vagy teljesen ragasztott? Mert valahogyan összerakták.

Figyelt kérdés

#aquaelszűrő #szűrőjavítás.
2017. júl. 19. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet csinálni, de kérdés sérül e a szigetelés, stb. Ha nem drága a cucc vegyél újat. Az áram nem játék, főleg vízzel keverve.
2017. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Sokat nem tudok segíteni mert nekem Aquael unifilterem van, ez szétszedhető, talán a többinél sem öntötték ki az egész házat. Én is így jártam de úgy voltam vele ha ragasztott ha nem én szétszedem hiszen így mindenképp kukába kerül. Talán szerencséd lesz és te is megtudod forrasztani. Azért várj egy kicsit hátha valaki már próbálkozott ezzel is.
2017. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Az biztos, hogy észnél kell lenni és komolyan el kell szigetelni utána, sőt én a zsugorcső után szilóval is rendesen körbetoltam.:D
2017. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Liki István ***** válasza:
Én Erősáramu berendezés szerelő vagyok és pont ilyen szűrőm van, de nem ajánlanám a tákolást! Mivel ezeket a szerkezeteket egyszer használatos pattintós rendszerrel rakják össze, amit összerakni egyszerű, szétszedni rongálás nélkül lehetetlen! A szilikon szigetelést pedig biztos, hogy nem tudod olyan minőségü megbízható anyaggal helyettesíteni! Mellesleg egy 10000 ft. alatti összegü cuccról van szó. Gondolom a halaid többet érnek ennél!
2017. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!