Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat, berendezést,...

Milyen halakat, berendezést, szakirodalmat javasolnátok egy totál kezdő "akvaristának" egy 100 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy 100 literes akváriumot. Gyerekkoromban volt egy kicsi utoljára, amiben kárászokat tartottam.

Hideg és meleg vízi is érdekelne, tengeri semmiképpen. Milyen aljzatot, növényeket és halakat javasolnátok fajtára, méretre. Természetesen szakirodalom, weboldalak, könyvek is érdekelnének



2017. szept. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A leghasznosabb oldalak az [link] és a [link] , ez a kettő szinte mindent meg tud adni alapozásnak, én innen tanultam a legtöbbet.
2017. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 patterson ***** válasza:
0%
gugli,..."akvarium kezdőknek"...csak győzd olvasni ! :)
2017. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén ha full kezdő vagy menj be egy kisállat boltba és nézd a halakat vagy 2 órán át és amelyik a legjobban megtetszik érdeklődj róla és vegyél hozzá cuccokat és kész (ha valaminek nehéz a tartása akkor az is max anyu h napi tobszor eteted esetleg csak elokajaval, illetve nagyon oda kell figyelni a vízre (keménység, ph) és a betegségekre, harcokra ha olyan faj)


Pár könnyen tartható hal (szerintem mind elvan 100l be

Egy csomó sugerfele, ok kicsit agresszívak,

Gurámi félék, arany, gyöngy az amit kiemelek mert nagyon bejöttek (arany kicsit agreszivabb volt nálam) de mind2 meg neonokkal is bírta, indiai uvegharcsa nagyon menő átlátszó, de csak szelíd hallakal van meg, vagy indiai uvegsuger békés a sugerekhez képest, és ahogy én figyeltem vagy nála nagyobbakat(csak akkor mikor kajalas van) vagy fajtarsakat kerget

Sok sikert

2017. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy önpusztító, egy szavát ne fogadd meg mert sok kudarc fog érni, egy értelmes mondata nem volt ami helyes lenne kb.
2017. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!