Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jol néz ki az akvariumom? Igy...

Jol néz ki az akvariumom? Igy jo szerintetek a halaknak? 1 him betta,1 algaevo márna es 1 algaevo harcsa van 54 literes az aksi. Kep lent

Figyelt kérdés
kep: [link]

2017. okt. 15. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
33%

Megkérdezhetem mikor indítottad?

Vagyis mióta van meg mikor lettek telepítve a növények és a halak?

2017. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem akarod őket tenyészteni az ok arra, hogy sz#rul tartsd őket?
2017. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

#8 mióta rakunk betta hím mellé nano halakat?

Mint már fentebb írtam ha az anci kap egy fát akkor vele se lesz gond.

És senki nem mondta egy szóval sem hogy aymonieri az említett hal, ugyan úgy lehet Crossocheilus oblongus ami megfér pl corydorasokkal is. Miért kell elvenni a feltörekvők kedvét? Kíváncsi vagyok hogy kezdted, vannak akik ezerszer rosszabb akvákat raknak össze és felnőttek...

2017. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nálam jól megvannak együtt, igaz 72 literben.


Ha ormányos márna az sem jó. Társas és többnek kicsi az akva.

A legkisebb algaevő meg anci, 54 literben egyedül talán ellenne, de akkor meg nem kellene hozzá másik talajlakó.

2017. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szépen néz ki, viszont a társítás valóban nem éppen szerencsés, főleg a márnára nézve. Az anci még elvan pár évig ebben is, de aztán kinövi. Én a márnát elcserélném oto-kra és akkor sokkal jobb lenne az összhang.


Egyébként nekem olyan frissnek tűnik az egész, milyen régen indítottad és mikor hoztad a halakat?

2017. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Platypus ***** válasza:
86%
A márna ott ül a koponyában, látszik a feje és marhára aymonieri. Idő kérdése, és cafatokra fogja szedni a Bettát. Sajnos ez egy ilyen hal. Az Anci idősebb korában meg csak a berendezést, mert az meg egy olyan hal. Drága kérdező, ha kirakod az akváriumod a nagy nyilvánosság elé, akkor ne csodálkozz, ha az állataid életminőségét is értékelni fogják. Szép az akváriumod, rendkívül csúnya a hozzáállásod.
2017. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
elnezest mindenkitol nem tudtam hogy itt mindenki tokeletes... :)
2017. okt. 15. 21:12
 18/23 anonim ***** válasza:

Senki se tökéletes de te nem bírod a negatív kritikát. Megkérdezted milyen, elmondtuk hogy szép de ez így nem jó társítás. Ezen mit nehéz felfogni? Senki se tökéletesen kezdte, de mindenki tanult és mindenki elfogadta az építő kritikát hogy előrébb jusson, ezt tanácsolom neked is.

Ha meg csak lájkokat akarsz tedd ki facebookra de még ott is egy akvarisztikához valamit konyító meg fogja mondani hogy mi a nem jó.

2017. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Héjj, honnan van az a kalózos dísz? Olyan nekem kell!! :)
2017. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem akarok veszekedni, de a kérdező sem így válaszolt volna valószínű, ha normális stílusban írjátok a véleményetek. Sajnos a párosítás valóban nem a legjobb, ha jót akarsz nekik az algaevőt meg a harcsát ajándékozd el, vegyél valami olyan halat ami nem nő nagyra valamint nem bántja a sziámit. Hím bettát ugye nem lehet, én 54 literbe nőstényt sem merek már rakni mellé, nekem a nőstényeim kivégezték a hímet. Esetleg páncélosharcsa vagy ilyesmi, az akva meg kezdésnek szuper :)
2017. okt. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!