Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a szíámi harcoshalamnak?

Figyelt kérdés
Egy éve van meg a harcoshalam, túl sok időt tölt elfeküdve az akvárium alján, nehezen úszik fel. A kisállatkereskedésben vettem neki gyógyszert de nem hatott. Már lemondtam róla, azt hittem el fog pusztulni de eszik rendesen. 30 literes akváriumban van, szürö van, melegítő nincs. Megfázhatott vagy úszóhólyag gyulladás?Előre is köszi a segítséget.

2017. okt. 19. 09:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
lehet másra mutogatni de csak te vagy a felelős... gondolom, h ha veszel kutyát akkor is a tenyésztőtől informálódsz...
2017. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
a boltosnak miért kéne tudnia ? ő egy eladó, 1 hete a tescoba dolgozott. el vagy tévedve ...
2017. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó jó, hagyjuk màr az oltogatàst, a hiba megtörtént, az ok talàn megvan, a hibàs meg lényegtelen jelen esetben.

A lényeg a halacska.


Elméletileg 2-3 nap alatt javulnia kellene. Nem tudom a szine nem e fakóbb, de sokszor làttam szintelen bettàt a hideg viz vagy éheztetés miatt. (nem a sajàt halaim voltak!)

Végy egy melegitőt, azt vàrj, jobbat mem hiszem, hogy tehetsz,.

Majd irhatnàl pàr nap mulva, hogy mia jelyzet a halucival.

2017. okt. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Salx Narval ***** válasza:
100%
A tetőt se felejtsd el, az is legalább annyira fontos mint a fűtés. Hetente 30% vízcsere azonos hőmérsékletű állott, vagy kórmentesített vízzel.
2017. okt. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kontárság ott kezdődik,hogy maguk az eladók sem tudják mire van szükségük "


Nem!

Ők nem tartják a halakat, hanem ideiglenesen tárolják, és eladják. Ehhez értenek, tehát nem kontárok.


Tartani neked kéne, tehát ezeket a dolgokat neked kötelességed tudni, még azelőtt, hogy élő állatot veszel.

És nem olyan emberektől érdeklődni, akik 3 hete lehet hogy a kópban voltak eladók.

2017. okt. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nade, döntsük mà' el, hogy az a frànya eladó a tecsoban vagy a kópban dolgozott előtte?

Vagy hogyan sikerül havonta 3 àllàst beszerezni? Hm...

2017. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bp-n megoldható, munkaerőhiány van...

csőszerelők keresnek tisztán 350 ezreket annyira nincs melós.

2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Wow!

Akkor lehet pestre megyek csőszerelőnek.

Remélem nem kell 3 műszakozni :)

2017. okt. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Salx Narval ***** válasza:
100%
Csőszerelőnek Felcsútra kell menni nem Pestre.:D
2017. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Felcsutra inkàbb sín-fényezőt keresnek :)

Új szakma, hogy a sin ne rosdàsodjon azr nehogy idő előtt tönkre menjen :)))

2017. okt. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!