Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tiszteletem! Milyen fajta...

Tiszteletem! Milyen fajta halakat és mennyit érdemes egy 112 akváriumba telepíteni?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egy 112 literes akvárium szettet,és az lenne a kérdésem hogy a bejáratás után milyen halakat tudnék bele telepíteni ? A szürö gondolom nem lesz a legerösebb és a világítás sem, mivel szettröl van szó, de most ennyi volt a keret, majd folyamatosan szeretném bövíteni.Eesetleg 2 külön fajta csoportos halraj elférne benne 8-8 drb és mellettük még 1-2 "nagyobb" vagy az már túl sok lenne ? Igyekezni fogok a heti 30%-os vízcserét is betartani. Válaszokat elöre is köszönöm, és tanácsokat is elfogadok mivel kezdö vagyok ! :)

2018. jan. 10. 06:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a világítás és ha lesz teteje az aksinak, mennyire befolyásolja egy akasztós szúró elhelyezését. sun-sun701, us-3 vagy eheim 2041, csinálna egy kis csobogást.
2018. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
meg valami jó fólia hátulra. hogy ne a falat bámuld::-)))
2018. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hàt az akasztósat eléggé befolyásolja mivel ugye szettben van,ennek van teteje és a tetejében van a világítás. Külső vagy belső jöhetne esetleg szóba,csak ugye itt is a helykérdés. Milyen külső vagy belsőt ajánlanátok ez mellé aminek viszonyleg jó az ár/érték aránya? Köszönöm! :)
2018. jan. 10. 21:18
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Van annak a szettnek neve? Ilyen erős világítást még egyben se láttam. Általában a felét jó ha beleteszik. Megnézném
2018. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Diversa Startup 80 LED EXPERT. A led benne 17 W-os, azt írták hogy az normál égőbe 68 W-nak felel meg, bár lehet hogy kicsit elcsalták a számokat. Egy közepes árú külső vagy belső szűrővel még számolok a későbbiekben ha nagyon szükség lesz rá, világítással is számoljak még ? Köszönöm a választ ! :)
2018. jan. 10. 21:26
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. Hát ez nem jó hír. Ez jó ha tud 1500 lument, a duplája kéne, az is csak közepes lenne. 100-as ban világítok 30 watt leddel. És nincsenek igényes növényeim.

Sokan szidják a szetteket, kezdem megérteni, miért.

2018. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ez tényleg rossz hír :( igyekszem majd beszerezni mellé akkor megegy ilyen 17 W-os leset amint a keretem illeti. Ez alá van ötleted valamilyen nem túl magas igényű növényekre amik azért mutatósak is ?
2018. jan. 10. 21:44
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet lemondani ezt a szettet??
2018. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,ma már holnap vagy holnapután megérkezik. Ebből kell majd valahogy kihoznom amit tudok. Halakat nem fogok kezdetnek belerakni annyit mégsem a szűrés miatt. Mostmár csak növényeket kell találnak amiket majd bele tudok telepíteni és fognak is növekedni ill. valahogy mitatni ilyen fényerő mellett.
2018. jan. 10. 21:50
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
melyik megyében laktok?
2018. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!