Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tiszteletem! Milyen fajta...

Tiszteletem! Milyen fajta halakat és mennyit érdemes egy 112 akváriumba telepíteni?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egy 112 literes akvárium szettet,és az lenne a kérdésem hogy a bejáratás után milyen halakat tudnék bele telepíteni ? A szürö gondolom nem lesz a legerösebb és a világítás sem, mivel szettröl van szó, de most ennyi volt a keret, majd folyamatosan szeretném bövíteni.Eesetleg 2 külön fajta csoportos halraj elférne benne 8-8 drb és mellettük még 1-2 "nagyobb" vagy az már túl sok lenne ? Igyekezni fogok a heti 30%-os vízcserét is betartani. Válaszokat elöre is köszönöm, és tanácsokat is elfogadok mivel kezdö vagyok ! :)

2018. jan. 10. 06:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
49%
halakat 2-3 hétig egyet se!!
2018. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom, és Csehországból, pontosabban Prágábol rendeltük a szettet ami már úton van. Úgy terveztem hogy a hétvége folyamán telepítek a talajt,a növényeket és hagyom pár hetet pihentetni,hogy beálljon a biológia.
2018. jan. 10. 21:55
 33/34 anonim ***** válasza:
49%
a puding próbája az evés. várjuk meg mit kapsz. holnap még agyalok a növényeken
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Igen énis így vagyok vele , hogy kipróbállom aztán meglátjük hogy alakul benne az élet. A világítás javítására annyit olvastam,hogy alufóliával kibélelhetem a tetejér hogy visszaverje a fényt így nem veszik annyi kárba. A szűrővel tisztában vagyok,hogy fog kelleni majd mégegy a minél jobb tisztítás érdekében. Növényekből egyenlőre csak a gömbmohát néztem ami terszik is és nincs annyi fényigénye ahogy olvastam. Jó lenne valami magasabb növények is, de olyan minimál stílusú akváriumot szeretnék tehát semmi zsúfoltság. Köszönöm hogy időt fordítasz rám, és próbálsz segíteni ! :)
2018. jan. 10. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!