Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ugy halottam lehet mohat...

Ugy halottam lehet mohat rakni az akisiba?

Figyelt kérdés
azt szeretnem kerdezni minden mohafajta mehet bele az is amek sziklakon koveken syokott lenni?

#halak #akvarium.moha #vizben moha
2018. febr. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezd meg magyarul is hátha megérti valaki.
2018. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Tenni lehet, mert belefér, csak nem tudom van e értelme. Ami szárazon szépen néz ki, nem biztos hogy víz alatt is vigyorogni fog.
2018. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az akváriumba vízi mohákat tarthatsz, a szárazföldön élők tartósan nem viselik el víz alatt. Jávai moha, flame moha, phoenix moha, karácsony moha, máj moha, gömb moha ami végül is inkább egy algaféle, ezek a leggyakrabban használt és kapható mohafélék akváriumba.
2018. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Szétesik és ott fog lebegni a vízben mindenfelé.

Nem való az akváriumba.

2018. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle moha van, az evolúció során egyik részük szárazföldi lett, más részük vízi.

Egyik sem él meg a másik közegében. Vízbe vízi mohát lehet rakni.

Ezek közül is nagyon sok van, valamelyik egyszerűbb, van szálas, van ágas-bogas, valamelyiket könnyebb ránöveszteni tereptárgyakra, gyorsan rátapad, valamelyiket nehezebb.

Valamelyik gyorsan nő, és metszeni kell, különben ha belül nem kap fényt, elkezd rohadni....

Sőt olyan is van, aminek moha a köznapi neve (általában) de valójában alga. (gömbmoha)

2018. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!