Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes itt tanácsokat osztoga...

Érdemes itt tanácsokat osztogatni?

Figyelt kérdés
Tudok olyan emberről, aki több mint 30 éve akvarizál, néha ad tanácsot, sztem nem is rosszakat. Most visszaolvadtam kb fél évet, ezek a tanácsok 36-82%- ban hasznosak. 100% alig. Pedig leírja a tutit. Hogy van ez a pontozás, nem ismerem.
2018. febr. 10. 12:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Engem pár debil folyamatosan lepontoz.
2018. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Engem is, pedig alig írtam. Egyszer ajánlottam egy boltot, nézem-85%. Másnap bekapcsolom a gépet, 56%.Na itt vesztettem el a fonalat.
2018. febr. 10. 18:18
 13/20 anonim ***** válasza:

De látod itt is a válaszokat? Amikor ki lett írva a kérdés nagyon sokáig mind 100%-os volt, ami így a helyes hiszen mind a kérdésre válaszolt. Erre ma ránézek és vissza van az összes pontozva totál indokolatlanul. Miért is? Mert az itt válaszolóknak pont nem tetszik ez a lepontozgatás, ez(ek) a kis gyökerek meg élvezik ezt. Ennyi, ez az oldal pompásan elfajzott.


Nekem akvarisztika témában nagyon sokat segítettek az itteniek és én is megköszönném nekik mert sokat tanultam. Az a baj hogy az emberek ha nem ismerik be hogy valamit rosszul csinálnak akkor a pozitív kritikát támadásnak és kioktatásnak veszik. Ó hogy mennyi ilyen kérdésnél van ilyen hogy "nem kioktatást kértem csak feltettem egy kérdést és normálisan nem lehet rá válaszolni!" persze, mert ő volt azon a héten a nyolcadik aki megkérdezte hogy 10 literben hány bettát tarthat....

2018. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
visszanéztem, nevetséges. ha azt kérdezném ki szereti a csokit, azt is lepontoznák. na kb ez Magyarország. Nem vagyok benne biztos hogy gyerekek, éjjel romlik mindig. Inkább degenerált felnőttek.
2018. febr. 10. 19:21
 15/20 A kérdező kommentje:
jaaaaa! én most nem nyomtam szándékosan semmit
2018. febr. 10. 19:24
 16/20 A kérdező kommentje:
Na még valami. Van itt valaki, aki tengeri akváriumot szeretne. Belinkeltek egy korábbi kérdést, ott egy válaszadó nem csinál semmit, csak leírja mi fog kelleni és kb mennyibe kerül. A válasz 64%-ban hasznos. Eszem megáll.
2018. febr. 10. 19:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul úgy, hogy Magyarországon alapból kevesen foglalkoznak tengerivel, olyan meg aki nem fillérb-szó módon áll hozzá, tehát igényesen el tud mondani mindent, még jóval kevesebb.

Na most akkor gondolhatod, hogy ebből a rétegből hányan írogatnak felebaráti szeretetből egy ilyen gyakorikérdéses oldalra.

Egész pontosan megmondom neked, 1 ilyen ember volt az országban!

Volt, mert ő se volt kíváncsi erre a közegre.

Így lett 0 fő itt a tengerivel nagy gyakorlattal rendelkezők száma. Ezért kellett egy tavalyi választ bemásolni.


De nézd meg az én előző válaszomat, ennél a kérdésnél.

Nem sablondumát írtam, más szempontból közelítettem meg a dolgot, és őszintén leírtam, hogy mi az, ami miatt nekem esetleg nem éri meg itt tanácsokat osztogatni, amiről konkrétan a kérdés szól.


Valami 40%-ra pontoztak le, és ez délután volt. (mellékesen) azóta ment feljebb egy kicsit.

Nem mint ha számoknak lenne jelentősége, csak ez a leköpni való csürhe a zavaró tényező.

2018. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Amit itt írtatok, az megerősít abban hogy ezt az országot nem csupán a pénz miatt hagyják el sokan.
2018. febr. 10. 20:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem éri meg tanácsot osztogatni, én már egy hónapja legalább nem válaszoltam egy kérdésre sem. Ide írok utoljára, és nem a %-ok miatt.

Unalmas a regiment ismétlődő kérdés, a kérdezők tudatlansága, és arrogáns reakcióik is, ha számukra nem kedvező a válasz. A pontozás pedig egyetért, részben ért egyet, vagy nem ért egyet gombokat akarják "jelképezni", de ezzel szemben, nyomkod boldog boldogtalan mindent, ami sokszor a válasz mögötti tudást nem adja vissza. Nincs értelme ragozni, hiába akar jóindulatúan segíteni valaki, ha csak negatív kritika jön vissza előbb utóbb belefárad.

2018. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Egy jó megoldás azért van. Ha komoly a kérdező, priviben szoktam írni. Jön is a köszönöm.
2018. febr. 10. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!