Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálhatok rosszul?...

Csaby41 kérdése:

Mit csinálhatok rosszul? Kérem azoknak a sügéres akvaristáknak a tanácsát akik komoly tapasztalatokkal rendelkeznek ezen a téren.

Figyelt kérdés

Van egy 375 literes akváriumom és egyenlőre nem áll össze az akvárium vize olyanra amilyenre szeretném. Szeretnék gyönyörű tiszta vizet látni ezeknek a csodás halaknak az akijában. Őszintén megmondom ez eddig még nem jött össze. Mit csinálhatok rosszul?


[link]


[link]


Ilyen szűrőim vannak,amik szerintem meg kellene hogy oldják ezt a problémát.Valamiért egyenlőre még sem ment,gondolom szűrőanyag problémám lehet.



#Akvarisztika-Sügerek-Vízszűrés.
2018. febr. 16. 19:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2 papagáj, delfin, levendula, indigó, frontosa, sweeden hongie, narancs zebra, anymonieri algázó
2018. febr. 16. 20:50
 12/23 A kérdező kommentje:
Novemberben indult el,és vasfa nincs benne hiszen az barnitja a vizet
2018. febr. 16. 20:55
 13/23 A kérdező kommentje:
Régóta akavarizálok,van két 100 l-es nem sügeres is abban tökéletes "iható" kristály viz van mindig.Ezeket nagyon belőttem de a sügerezés más világ,egyenlőre ez kifog rajtam ,és csak sejtem hogy a szürőanyag egyensúlyával ,elhelyezésével a szűrőben lehet baj.Remélem lesz akinek a segítségével orvosolni tudnám ezt a problémát.A sügerezésben sajnos még nincs kellő tapasztalatom.
2018. febr. 16. 21:06
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Én még nem jutottam el ara szintre hogy nagyobb halakkal próbálkozzak, nem is nagyon ismerem azokat amiket itt írtál. De megnéztem mindegyiket, van több is ami 500 litertől ajánlott, a maradék is éppen elvan ekkora helyen. Egyikről se lehet elmondani hogy kistestű, 905 ra teszem hogy a szűrő nem bír a feladattal. Pedig nem olcsó, a pénzt nem sajnáltad az látszik.
2018. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A halak jól érzik magukat azt vettem észre nincs betegség,elhullás.Folyamatosan megy a szájköltés.Még is a plussz hiányzik ....a kristály tiszta áttetsző viz.
2018. febr. 16. 21:08
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom növény nem sok, vagy semmi, annyit tudok róluk hogy megesznek mindent. Nincs ami felvegye az anyagot, ez a barna víz algától van. Az 'öreg' éjszakai madár, reggelre lesz válasz tuti. Nekem is hajnal 2 felé jött a segítség.
2018. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igazából a frontosa és a papagáj lesz nagyobb,de egyenlőre még csak olyan 15 centisek,és ezekből csak 3 van.A kis frontosámnak nincs párja még,őt örököltem.
2018. febr. 16. 21:12
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja bocs a delfinből is három van,de egyenlőre ők is kb 15 centisek.
2018. febr. 16. 21:18
 19/23 A kérdező kommentje:
A világitasom 1 db 18 w-os 6500k-s ledes.
2018. febr. 16. 21:21
 20/23 A kérdező kommentje:
Három darab magyarszikla van benne rengeteg bújó lukkal.És valóban most kezdett el barna algásodni.Lehetséges hogy valóban kevés a fény nekik és a viz is ezért kezdte el a viz is.Remélem kapok megoldást a tapasztalt sügeresektől.Köszönöm előre is.
2018. febr. 16. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!