Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért él még? Vagy jól érezné...

Miért él még? Vagy jól érezné magát ott?

Figyelt kérdés

Unokatesómék egy kb 8 literes szarba tartanak egy kb. 7-8 cm es hím bettát. DE így minden nélkül. be van rajva neki egy műanyag szar meg kavics meg egy műanyag növény. NAjó nyugodt vagyok...

Szóval heti vízcsere (teljes kavicstakarítás minden) napi 3--4 betta granulátum. DE KÖNYÖRGÖK 8 LITER SINCS. OKé régebben nekem is volt egy ilyen ubi tartóba xd (10 literes ,,akvárium " halam de azt már elfelejtettem egy harmincasra készülök de ez most mindegy. )

És a hal komolyan több mint egy éve ott úszkál szép színes meg minden... folyton úszkál fel le ide oda nagyon egészségesnek tűnik :) de hogy lehet ez??



2016. okt. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nagyon erős a szervezete... De nagy kínokat él át.
2016. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Téged se az eszedért szeretnek..
2016. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...nem ilyeneket vártam (2.ra gondolok elsonek köszi )
2016. okt. 19. 18:37
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy még jól is járt az unokatesód hala a 8-literrel. 1,8-literes gömbakváriumokat is árulnak Bettáknak, sláger a 2-3 literes kocka alakú irodai is, természetesen felszerelés nélkül. Sanyarú a sorsuk ezeknek a szép halaknak a hazájukban is, félbevágott üdítős palackban várják a sorsukat nem ritka, hogy nap mint nap zacskóba kerülve árulják őket az utcán vagy piacon ha megérik az estét visszamehetnek a palackba és kezdődik minden előröl. A többiek általában ezrével szoronganak egy hordóban ők az utánpótlás, néha kiszórják a döglötteket a kacsáknak és néha nyomnak rájuk egy kis vizet. Természetesen vannak jobb körülmények között tartottak is. 30-literes fedett akvárium, szűrő, fűtés, növényzet és világítás, valamint a heti 20% vízcsere minden Bettának megjárna, ez a véleményem. Ezt kellene megértetned a tesóddal, ráadásul amit csinál törvényileg is állatkínzásnak minősül. A rendszeres vízcserék miatt él még és talán az is segít, hogy keveset kap enni.
2016. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!