Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet tartani aranyhalat...

Lehet tartani aranyhalat kagyló alakú medencében?

Figyelt kérdés

#aranyhal #kagyló medence
2018. márc. 4. 20:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
( Aki nem tudja hogy miről beszélek, írja be a Google-be, hogy kagyló medence)
2018. márc. 4. 21:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert biztos hogy nem lehetne megfelelően szűrni és nincs meg a megfelelő vízmennyiség sem, habár gőzöm sincs róla hány liter, de nem hiszem hogy van 200.
2018. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
108x78x18,5 cm
2018. márc. 4. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Durván 155 liter, tehát nem lehet benne aranyhalat tartani. Gondolom nem vennél hozzá külső szűrőt se.

Vagy csinálj valamit rendesen vagy ne kontárkodj mert élőlényekről van szó.

2018. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt megnézném hová tennéd.
2018. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó! Nem kontárkodom, csak megkérdeztem!
2018. márc. 4. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

"Durván 155 liter"


Ja, ha színig tölti, de érdemes 5-10 centivel alacsonyabb vízszintet engedni a szélétől, hogy ne ugráljon ki és akkor lesz max 100liter.


Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg ocsmány színe van (strandkorlát-kék), amiben semennyire nem érvényesülne a hal. Állandóan beszutykolódna a felület.

Minden szar beleesne a vízbe a hatalmas vízfelület miatt.

Megemelné a lakás levegőjének páratartalmát

Esetleg kint a macska a második éjszakán kihalászná stb


Akvárium, esetleg dézsa is jó lehet

2018. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól még színig töltve 155 liter, nem értem miért kellett lepontozni, nem azt mondtam hogy jó haltartásra, sőt elleneztem de mindegy. :D Azzal kezdtem az első válaszban is hogy 200 liter úgy sincsen, akkor nem mindegy? Nem alkalmas haltartásra, de persze hogy bele kell kötni.
2018. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy homokozó, ilyenje volt a lányaimnak, de nagyon hamar kinőtték. Halat ne tegyél bele, alacsony, nem szűrhető, átmelegszik, stb.
2018. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Csak akkor lehet, ha elég nagy mérete van! De szerintem ez kicsi nekik. Vegyél egy nagy dézsát, ha már annyira akarsz aranyhalakat!
2018. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!