Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 33 hosszú *21 széles...

Van egy 33 hosszú *21 széles *16 magas (cm) akváriumom,1 db fátyolfarkú aranyhalat tartok benne. Xilong xl666 szűrő van benne, +levegőztető. Az ételmaradékot ki szoktam szivatni, vizét 3/4 részt állott csapvízzel cserélem mégis zavaros a vize. Miért?

Figyelt kérdés
Megoldást szeretnék találni a problémára, használható tanácsokat szeretnék kérni. Nincs helyem nagyobb akváriumnak sajnos. Biztos más is tud kisebb akváriumot rendben tartani. Eddig bettáim voltak csak,ezért is kérek segítséget.
2018. márc. 25. 09:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Látni mégszörnyűbb. Törzsgyökeres állatkínzó vagy de az a durva hogy büszke is vagy rá.

Én is mutatok neked egyet akkor:

[link]

Kapizsgálod már?

2018. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

De ha nem hiszed el itt van még egy, csak ha belekötnél hogy neked "akváriumi fátyolos duplafarkú aranyhalad van":

[link]

2018. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Na mert a második kép különb... Ne haragudj de kb az az akvárium 2 akkora hallal annyi mint most az enyém. Ne aggódjon senki. Ha látom hogy igényli fogok tenni érte. Volt pár állatom és mindegyik hosszú évekik nagyon jól érezte magát nálam.
2018. márc. 25. 23:37
 24/41 A kérdező kommentje:
A másik! Az ember itt azért teszi fel a kérdéseit mert tanácsot vár nem buta beszólásokat. Én értelmes ember vagyok, megértem "bármilyen hihetetlen" ha normálisan emberi módon leírják hogy nagyobb akvárium kell meg xy kellék. Az ilyenek végett mint te is vagy már sokan inkább segítséget sem kérnek. Szerintem kicsit nézz magadba mielőtt másokat degradálsz!
2018. márc. 25. 23:53
 25/41 anonim ***** válasza:
Mindenki normálisan írt először, de neked állt feljebb, úgyhogy nehogy már jó pofát tudjak vágni ahhoz hogy 30 liter alatt tartasz 200 litert igénylő halat és még te vagy felháborodva.
2018. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmezd a válaszaimat miért voltam felháborodva... Na mindegy én befejeztem ezt. További jó beszélgetést nektek!
2018. márc. 26. 09:14
 27/41 anonim ***** válasza:
68%
A második kép a növények és egyébb tárgyak alapján minimum 160 literre saccolom, vagyis egy halra(5centis mint a tiéd), 80 liter jut. Nálad 11 literes aksivan jó ha van 9 liter víz. Ez a legnagyobb probléma, hogy a kérdésedre választ kapjál.
2018. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

[link]


Drága kedves kommentelők. Íme én nagy állatkínzó biztosítottam nagyobb helyet a halacskának. Utólag is köszönöm a sok kedvességet amit kaptam tőletek... Pápá!

2018. márc. 27. 22:50
 29/41 anonim ***** válasza:
64%
Szegény!!
2018. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ez mennyi, 40 liter? Azon még mindig semmit se értettél hogy 200 litertől lehet párban tartani őket ugye...

Három hónap múlva megint újat veszel?

2018. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!