Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 33 hosszú *21 széles...

Van egy 33 hosszú *21 széles *16 magas (cm) akváriumom,1 db fátyolfarkú aranyhalat tartok benne. Xilong xl666 szűrő van benne, +levegőztető. Az ételmaradékot ki szoktam szivatni, vizét 3/4 részt állott csapvízzel cserélem mégis zavaros a vize. Miért?

Figyelt kérdés
Megoldást szeretnék találni a problémára, használható tanácsokat szeretnék kérni. Nincs helyem nagyobb akváriumnak sajnos. Biztos más is tud kisebb akváriumot rendben tartani. Eddig bettáim voltak csak,ezért is kérek segítséget.
2018. márc. 25. 09:42
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
75liter. Nagyon jól tudsz saccolni... Beszéltem hozzáértővel és azt mondta ne foglalkozzak ilyenekkel mint amiket itt írtok, akkor kell nekik ilyen bazi nagy akvárium ha már olyan nagyok, hogy nem férnek el ebbe a területbe. Lehet mondani bármit én hiszek neki. 200literre amúgy is szinte minden oldalon legalább 5-6 halat olvastam, akkor miért ne nelle el 75 literben 2 max 3. Na mindegy.
2018. márc. 29. 02:17
 32/41 A kérdező kommentje:
Drága kedves kommentelőim akiktől annyi szépet és jót kaptam. Jelentem, hogy még mindig él a halacskám. Jééé... pedig lassan egy éve hogy két hetet jósoltatok neki. Remélem olvassátok!
2019. jan. 29. 23:50
 33/41 anonim ***** válasza:
A papagájnak biztonságos kalitkája, az aranyhalnak egészséges pocsolyája, a tavipontynak sportszerű horgászversenye, az okos kérdezőnek civilizált válaszadója van. Mindenki kínoz valakit. Ahogy a dal mondta: "Wonderful world"
2019. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Gratulálok a több mint egy éves mesterfokú állatkínzáshoz! Igazán büszke lehetsz magadra, és örülök hogy az életben nem ismerlek, mert aki ennyire gerinctelen, hogy tudja hogy kínoz egy élőlényt, de nem változtat rajta egy évig, majd megmondja hogy még mindig él, az nekem nem emberi lény. :D
2019. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem változtattam? Nem tudsz semmit csak lehordasz a sárga földig. Ilyen emberrel mint te aki előbb ítélkezik mint hogy megbizonyosodjon valamiről nem is szeretnék egy légtérben lenni!
2019. jan. 30. 23:30
 36/41 anonim ***** válasza:

Látnoknak tűnők vagy valami? Nem írtad le hogy változtatnál, így következtetek abból, amennyit írtál, hogy képzeljük boldogan élnek ugyanígy, pedig mi milyen hülyék voltunk hogy megmondtuk, hogy nem bírják. Ebből te mire következtetnél?

Ne aggódj én se kívánnám hogy a levegőt szívd előlem.

2019. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Ezért kell előbb kérdezni... Mindenki megnyugodhat elég jól kiokosítottam magam ebben a "szakmában". Két szép és egésszéges akváriumot is tartok. Még annyit fűznék hozzá ha nem ilyen stílusban meg jelzőkkel osztanátok az észt, nem lennének ilyen konfliktusok az aranyhalas témában.
2019. febr. 1. 01:13
 38/41 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen jó indulattal kérdezem, hogy mik a mostani akváriumok paraméterei és lakói? Ha mindent a nagykönyv szerint rendbe hoztál, akkor én kérek elnézést, de érdekelne.
2019. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
112literes 2db osztottfarkú 3 páncélos harcsa és 1 anci lakja. Növényzet anubias és kardfűből áll + vasfa is van. Eheim aquaball 180 szűrő bővítve 5szűrőcellára. Hőmérséklet 22-23 fok,ami mindegyik igényébe belefér. A második 40literes endlerek lakják kb 15 darab, postakürt +csigaevő csiga hogy kordában tartsa a szaporulatot. Jávai moha meg van két bokorszerű sajnos nem emlékszem a nevére. Bújkáló. Eheim aquaball 60 szűrő. 25-26 fok
2019. febr. 5. 23:19
 40/41 A kérdező kommentje:
Szinte biztos vagyok benne hogy ennél is bele fogsz kötni valamibe. Én nem akarok veszekedni úgy gondolom megtettem amit tudtam azért hogy jó terük legyen és mindig szépen gondozom tisztítom az előírtak szerint. Engem ami nagyon belbosszantott az eddigi beszélgetések alatt az az hogy lehülyéztek legyökereztek meg hogy nekem nincsen eszem stb stb. Szerintem nem ebben a stílusban kell egy kezdőnek segíteni tanácsot adni. Úgy gondoltam egy kereskedésben csak vannak annyira felkészültek az eladók hogy tudják a tartott állatok igényeit, rájöttem hogy nem, sajnos ez van később de korigáltam a hibámat.
2019. febr. 5. 23:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!