Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 33 hosszú *21 széles...

Van egy 33 hosszú *21 széles *16 magas (cm) akváriumom,1 db fátyolfarkú aranyhalat tartok benne. Xilong xl666 szűrő van benne, +levegőztető. Az ételmaradékot ki szoktam szivatni, vizét 3/4 részt állott csapvízzel cserélem mégis zavaros a vize. Miért?

Figyelt kérdés
Megoldást szeretnék találni a problémára, használható tanácsokat szeretnék kérni. Nincs helyem nagyobb akváriumnak sajnos. Biztos más is tud kisebb akváriumot rendben tartani. Eddig bettáim voltak csak,ezért is kérek segítséget.
2018. márc. 25. 09:42
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Felesleges veled bármiben is vitatkozni, ha azt az alaptényt nem fogadod el, hogy a hűvös vizet igénylő aranyhalat nem lehet együtt tartani a trópusi vizet igénylő fajokkal. A létszámra még azt mondom hogy vegetálásnak jó, de az aranyhalak a 200 litert megkövetelik, viszont a mostani elégséges 22 fok nyáron fel fog szökni 30 közelébe is akár, amit az aranyhalaknak minden, csak nem az igényeinek megfelelő. Egyébként már a 22 is melegebb, jobb szeretik 20 fok alatt. De persze én vagyok a rossz, amiért tényeket közlök, nem kell elfogadnod amit mondok, csak hogy igazad legyen, leírtam, miben nem értek egyet és mibe "kötök bele".
2019. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!