Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Régebb egy 8l akváriumban...

Régebb egy 8l akváriumban tartottam halakat nem sokat de tudom ez nagy felelőtlenség. Most vettem egy 54l-es akváriumot. Milyen halakat növényeket lehet tartani egy ilyen akváriumban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehet bele szivárványos guppy, széleshátú fogasponty és egy csoport törpe páncélosharcsa. Mondjuk így jó.
2018. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebbe azért már lehet válogatni. [link] itt nézelődhetsz halfajok terén, mindnél meg van adva mi a minimum akváriumméret amiben lehet tartani és hogy abban hány egyedet.

Azt azért tartsd be, hogy a kb 5-6 centiméter alatti halaknál egy halcentire egy liter vizet számolj. Tehát egy ötcentis halra öt liter vizet. És mivel az akváriumodban nincs 54 liter víz hanem csak kb 48 ezért öt centis halból max 9 körül mehet bele jó szűréssel.

2018. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2018. jún. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!