Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell kerti dísznek...

Miért kell kerti dísznek használni a kutyákat?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok felfogni, legutóbb is láttam egy hasonló kérdést, azóta mégtöbb ilyen tudatlan "felelős" jövendőbeli gazda írogat ide, ahelyett hogy venné a fáradságot és utána nézne a fajtának, amit választ. A városunkban is épp most vett valaki egy husky kutyát és annyira felelős, hogy ki van dobva a sorház első kertjébe, még a szobám is nagyobb annál a kertnél, olyan mintha egész nap egy kis kennelbe lenne zárva. Minden nap ott van kint szegény kutya, a nap bármely részében elsétálok arrafelé a kutyámmal. Oké, rendben,mindenki látja milyen gazdagok meg menők, de miért jó ez? Majd elkezd szökdösni aztán viszik a menhelyre, mondván sok a baj vele és nincs idejük rá. Borzasztó! Hirtelen mindenki husky meg akita mániás lett, hihetetlen.

2017. szept. 15. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem gondoskodnak rendesen a kutyáról, nem sétáltatják?
2017. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most abból vontad le a következtetést, hogy semmit nem csinálnak a kutyával, hogy naponta látod fél percig?
2017. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy huskynak nem elég hogy napi kétszer elviszik egy körre a környéken aztán visszazárják abba a lyukba :) Az itteni sorházaknak nagyon szép nagy hátsó kertjeik szoktak lenni, mégis az elsőbe van kizárva, egyedül, minő véletlen, a hátsó kert nem látszik kívülről az utcáról.
2017. szept. 15. 12:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy alig vagy semennyit nem mozgatják? Nem az a lényeg, hogy mekkora helyen van a kutya, hanem az, hogy mennyit foglalkoznak vele. Német juhászom van lakásban, semmi gond nincs vele.
2017. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen a te kutyád legalább a gazdájával lehet, én személy szerint nagyon ellenzem, hogy a kutyát kivágják a kertbe, de mindenkinek szíve joga eldönteni mit akar a saját házában, csak ne csodálkozzanak, ha majd megszökik egyszer mert egyedül van. Jöttök ezzel a dumával, hogy honnan tudom ezt meg azt abból a pár percből, mivan ha én ismerem őket, járok át hozzájuk és tudom kicsodák, erre meg ti nem gondoltok?
2017. szept. 15. 13:10
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor mindig előjön, hogy ja, amúgy te ismered őket. Eddig erről szó sem volt, de most kitaláltad, hogy lehessen együtt köpködni ismeretlen embereket. Igen, jobb a kutyának bent, de nem igazán ettől függ, hogy szenved-e a kutya. Gondos, hozzáértő gazdi kennelben élő kutyával is tökéletes kapcsolatot tud kialakítani.
2017. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ismerem őket, de mi lenne, ha ismerném? :D Csupán ennyit mondtam, vagy olvasni nem tanultál? de pontosan ezeket a válaszokat vártam
2017. szept. 15. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Az eredeti kérdésből lejött, hogy nem ismered őket.

2. Még mindig azt szeretnéd, ha elkezdenénk ismeretlen emberekre köpködni azért, mert te napi 2 perc alatt kitaláltad, hogy a kutya nincs megfelelően tartva.

3. Utálom a felelőtlen gazdákat, de majdnem ugyanannyira utálom azokat, akik ismeretlenül ítélkeznek.

2017. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem is tagadom, hogy nem az ismerőseim, most te köpködsz rám, olyanért, amit el sem követtem, erről ennyit. Egy szóval sem mondtam, hogy el kell kezdeni szidni őket, vagy talán találtál olyat, hogy erre bíztatok valakit? Még csak le sem pontoztalak titeket, ha már itt tartunk :D A kérdés pedig nem rájuk korlátozódik, ha nem tűnt volna fel, hanem azokra, akik kerti díszt csinálnak a kutyájukból, de akkor igazatok van, mindenki tök jó gazda, aki a kertben tartja a kutyát, olyan nincs, hogy nem. Persze ha olyan kérdést tennék fel, hogy miért nem jó az, hogy így tartom a kutyámat, akkor kapnám az igét, hogy a kutyának szüksége van a gazdája társaságára.
2017. szept. 15. 13:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2017. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!