Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ma voltam állatkereskedésben a teknősöknek fagyasztott halat venni, és láttam hogy ki volt téve egy leárazott akvárium szett! Megnéztem mit tartalmaz!

Ezt halgassátok:


-15 literes gömbszerű akvárium

- levegőztető

-kavics

-dekoráció

-2db. Aranyhal


Ez szerintem nagyon szabálytalan! Ráadásul ott úszkáltak benne a halak!



2018. aug. 21. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen...ma már nem szabad halakat gömbakváriumba tartani de úgylátszik ezt sok helyen nem tartják figyelembe. És szerintem de ez csak saját vélemény kicsi lenne ez két aranyhalnak ha olyan fajta ami azért nagyobbra nő.

😞

2018. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát elvileg 30 liter a minimúm akvárium méretet, de javítsatok ki ha nem!

Ráadásul belső szűrő nélkül....

2018. aug. 21. 16:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és 15.000Ft-ba kerül a szett!
2018. aug. 21. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
30 liter az akvárium minimum mérete, de aranyhalnak 200 liter kell.
2018. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mért árulják 15 literben?
2018. aug. 22. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy megvegyék. Bemegy a tudatlan, meglátja, jaj de szépek cukik, akciózva van úgyhogy biztos megéri, és megveszik. Rá egy hétre betegek, vesznek gyógyszert hozzá, rá egy hétre megdöglenek, vesznek új aranyhalat. Ez mind üzlet. Ha kiírnák hogy a két aranyhalnak 200 liter kéne, egy bazierős külső szűrő és kb 150ezerbe lenne a kezdeti költség senkinek se kéne aranyhal.
2018. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hogy_tudnák válasza:
45%
Szörnyű! Pedig mindenkinek tudnia kéne, hogy az arany halak társas állat és gyűlölik a teret. Amikor nem figyelnek az eladók dobj be melléjük még néhány harcsát.
2018. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!