Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl-nak adhatok fő eleségk...

Axolotl-nak adhatok fő eleségként szárított tubifexet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
:DDD
2018. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennél extrudált kenyeret magában, egész életeden keresztül, fő eleségként?

Guantanamón jobb a koszt...

2018. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
B+ fel tettem egy kérdést normális válaszokat vártam, de nem konkrétan csak azzal érezném őket mert változatosan etetem őket!
2018. szept. 6. 03:53
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
érezném:etetem* és mi nem?
2018. szept. 6. 08:33
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Azt hittem egyértelmű, nem adhatod fő eleségként sőt egyáltalán ne etesd vele. Élő ill fagyasztott állati eredetű kaják jöhetnek szóba fő eledelnek, lehetőleg ezek is változatosan, a konkrétan nekik gyártott granulátumokat is kiegészítő eleségként add.
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja bocsi azt hittem hogy az előző commentemre irod,köszi a választ egyébként fagyasztott halat szoktam nekik adni meg gilisztát csak lehet hogy unják már és nem tudom mit adhatnék még nekik májat pl. nem eszik meg akármekkora mindig vissza jön nekik.
2018. szept. 6. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kevesen tartanak axit, fb-on viszont van egy csoport, ott több tapasztaltabb tartóval beszélgethetsz.
2018. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Konkrétumokkal és tapasztalatokkal sajnos nem szolgálhatok, én sem tartottam még csak olvastam róla. Régebben én is terveztem, hogy tartok de valahogy elmaradt. Nyilván az élő és izgő mozgó táplálék érdekesebb a számukra mint a máj vagy a szív pedig néha ezeket is ehetné, ajánlják mindkettőt.
2018. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!