Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hólyagbetegség, idegrendszeri...

Bamboocha466 kérdése:

Hólyagbetegség, idegrendszeri betegség, vagy valami más? (Videó)

Figyelt kérdés

A helytelenül tartott ezüst fonalalgazom egyike haldoklik (melegebb víz, kicsi kiuszoter, kis csapat).

Decemberig kellett volna kibírnia, de sajnos nem tudta.


A hólyag betegségekre azt írják, hogy ekkor a hal fejjel lefelé úszik, de ö inkább csak disszorentaltan, körbe körbe.


Elkülönitettem, de ettől függetlenül nem tudom hogy a többi halam megbetegedhet-e.


Illetve van fikarcnyi esély arra, hogy túléli? Reggel kezdett körözni, este bement egy bujokaba, ahonnan nem tudott kijönni, és a helana csigák is elkezdték rágcsálni.


Sötétben piheg a földön, mozgásra vagy fényre pedig eszeveszetten próbál menekülni, de csak egy helyben forog.



[link]


2018. szept. 21. 01:41
1 2
 11/11 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ez a fejsérülés most engem is elbizonytalanított de a gyógyszer ilyen esetekben sem árt mert a sebek nyílt kapuk a kórokozóknak.
2018. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!