Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hím guppim farok úszójából...

Hím guppim farok úszójából hiányzik egy darab, visszanőhet még?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 18:02
 1/5 Bamboocha466 ***** válasza:

Miért hiányzik?


Megtépte egy másik hím? Ha igen, miért fajult eddig a civakodás? Hányan vannak mekkora helyen?


Ha nem verekedésből adódik, akkor megsérülhetett valamilyen belső berendezési tárgytól? Például műnövénytől? Ha igen, szedj ki minden ilyesmit.


Ha se civakodás miatt, se sérülés miatt, akkor marad az uszorothadás. Ebben az esetben azonnal tenni kell a viz minőségénekj javításáért, különben elpusztulhat az egész állomány. Milyenek a víz paraméterei (no2 ill no3)?


Egyébként visszanőhet, de nagyon lassan (kb. 2 hónap után lesz látható, hogy valamennyit nőtt), és sosem lesz olyan szép, mint eredeti állapotában.

2018. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs másik hím.Növendék guppik , a többi lány.

Mű növényem nincs .Díszek ezer évesek.

Már kb két hete ilyen .A közepéből hiányzik egy darab , olyan mintha líra farkú lenne.

2018. szept. 24. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is volt már, hogy kitéptek véletlenül a farkincájából egy-két hím guppymnak. De amikor visszanőtt, pont olyan szép színes lett, mint a baleset volt. Semmi gáz, a te halacskád farokdarabja is vissza fog nőni.
2018. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*a baleset volt=a baleset előtt volt

K..urva életbe, elírtam.

2018. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó , én is így gondoltam , hogy vissza nő .😉
2018. szept. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!