Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tesco-ban lehet kapni tigris...

Tesco-ban lehet kapni tigris rák filtét? Szusiba valót (maki és/vagy nigiri, nigirihez egy egész darab filé kéne a farok végülis)

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy tescoban vett nyers halat megennéd?
2009. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A rák nem hal, szerinted meg leprásak ott a cuccok vagy mire gondolsz?

Amúgy meg a szusiba nem simán nyersen pakolják a cuccokat, hanem pácolják vagy füstölik, illetve ha jól tudom a rákfilét leforrázák.


[link]

2009. aug. 13. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A rák is gyorsan romló.

És igen, nem vennék ott se halat, se húst, se semmit amit nem gyárilag becsomagolva árulnak. A kutyáimnak szoktam ott húst venni, de volt, hogy azt is kidobtam amikor hazaértem.

2009. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ennyire azért nem kell általánosítani. Ennyi erővel egy boltban sem vennék semmilyen húst. A hentesek sem sokkal megbízhatóbbak. Nyilván ilyet fagyasztva lehet beszerezni áuházból, pl ganrélát láttam már spárban is. Vagy pl lazacfilét, csomagoltat pácolva.

Hol veszed akkor a húst amúgy? Lemész a farm-ra és ott levágatod a tanyasival az állatot és akkor az a friss?

2009. aug. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!