Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire lágy víz kell ahhoz,...

Skid05 kérdése:

Mennyire lágy víz kell ahhoz, hogy a pH-t érdemben módosítani tudjam? A GH milyen szerepet játszik ilyen esetben?

Figyelt kérdés
pH, GH, kH, vízkémia

2018. nov. 6. 00:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Direkt kértem, nem? „tekintsd tárgytalannak.” Nem tetted. Ki kényszerített, hogy az eredeti kérdést megkerülő, a tárgytól eltérő válaszokba energiát fektess? Senki. Gyatra szövegértésedért másokat okolsz? Igen. Egyenes vagy, mint egy hajtűkanyar. Valóban.

A beismeréseken meg dolgozz, akkor lesz jó, ha már elegánsan is megy. Még szükség lesz rá.

2018. nov. 9. 00:56
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyatra szövegértés?! :D

Azt kérted akkor tekintsem tárgytalannak, ha nem az enyém az idézet!

Egész mondatban nem tudod értelmezni a saját magad által leírtakat?! :D

Hát ez valami új szintje a sötétségnek! :)


Dolgozni kéne még ezen a rosszindulatú kötekedésen, mert ez így elég unalmas, hogy magadat égeted be.


Elegáns meg tudok lenni azzal aki megérdemli, de ahogy nem vagyok egy sunyi kis szarcsimbók, ugyanúgy nem vagyok egy modoroskodó f. se.

Itt meg nem az eleganciát szokták értékelni, hanem a segítségnyújtást!

Tudom, hogy ezzel nehezen tudsz azonosulni, mert az alapvető zsigeri rosszindulattól elképzelni se tudod hogy létezik ilyen az életben, de egyszer erőltesd meg magad, és próbáld ki!

Még egy dolog, amin dolgozhatsz! Jó sokat! :)

2018. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Platypus ***** válasza:
Az állandó keménység nem befolyásolja a pH-t, így a GH értékéről eléggé értelmetlen ezzel kapcsolatban beszélni. A KH az egyetlen, ami fontos, a GH összértéke pedig semmit nem mond arról, hogy ebből mennyi a KH és mennyi az állandó. Low-tech növényesben bőven elég, ha felére-harmadára hígítod a csapvized RO-val(kivéve ha szikes), külön a pH-hoz nyúlni nem érdemes.
2018. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!