Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség kéne! Kaptam szüleimt...

Segítség kéne! Kaptam szüleimtöl egy békát az akváriumomba, de elfelejtették megkérdezni az eladót, hogy milyen béka ez? Segítség kellene!

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy beteszem a halak közé és megeszi nekem öket.

Itt van a képen:


[link]


[link]



2018. nov. 8. 12:29
1 2
 11/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez viszont nem picit fog nőni hanem sokat.:D 8-10cm nagyságot simán elérheti de akár 12cm-t is. És mint ahogy írják a cikkben is a béka mindent megeszik ami él, mozog és befér a száján (ami a méretéhez képest ugyancsak nagy). Érdemes lenne külön számára berendezett akváriumban társakkal tartani, nem való vegyes akváriumba. A törpéket is inkább külön számukra berendezett akváriumba ajánlanám. Én ugyan tartottam őket halakkal együtt nagy akváriumban de ott meg annyira félénkek kis korukban, hogy kézből kellett etetni őket. Jobbnak láttam külön akváriumban nevelni a békákat. Békés kistestű halak társaságában valószínűleg nem lett volna gond a társítással.
2018. nov. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!