Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrégiben kaptam egy 54...

Nemrégiben kaptam egy 54 literes akváriumot és érdekelne, hogy azok a halak amiket kiválasztottam tudnak-e együtt élni és ha igen hány darab az egyes halakból?

Figyelt kérdés

Zebra danio, Galaxy rasbora, Panda csík, Kolibri hal, Zöldsávos törperazbora, Törpe szívóharcsa, Garnélarák

Őket néztem ki. :) Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2018. dec. 18. 11:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Árakat is néztél? Mert a Galaxy-kért darabonként egy ezrest is elkérnek és mivel csapathal ezért nem elég csak 1-2 darabot venni belőle.
2018. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Árakat néztem igen, a galaxy rasbora jó borsos áron van :D az üzletben egyébként azt mondták h 10-10 Galaxy és Kolibri és mellé 5 Törpe szívóharcsa, nekem ez nagyon soknak tűnik.
2018. dec. 18. 18:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát az sok.

10-10 a nanohalakból, és ott a vége.

Vagy amit az előbb mondtam, 8-8, és akkor be tudsz melléjük rakni 2 zebracsigát. Szűrő milyen? Annak az ismerete nélkül amúgy elég értelmetlen erről az egészről beszélni.

2018. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én tekintetbevéve az ajánlást, max 10 galaxyt és pár Ottót raknék ebbe az akváriumba, meg némi növényt.

[link]

[link]

2018. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Már bocsánat de az hülyeség, amit a 3-as írt. A kereskedésben sokszor hozzá nem értő az eladó, és különben is, a kereskedőnek az eladás a fontos, nem pedig a halaid...
2018. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az információkat és a segítő szándékot!
2018. dec. 19. 08:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A helyedben kategorizálnék. A zebra dánió nagyobb mint a többi és sokkal gyorsabb. A kolibrihal ideális hidegvízi hal,így kicsit az is kakukktojás. A panda csík az felnőtt korára sokat vâltozik a színében,îgy ezt is bele kell kalkulálni. Tehát îgy maradnak a nano halak,amit ha már említett módon csapatban tartod az megfelelő. Esetleg még az endler guppin gondolkodj el, az lehet még egy praktikus megoldás. Az teljesen kézenfekvő lehet.

2018. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. dec. 19. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!