Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elcsórt egy darab...

Molnár Sándorné kérdése:

A kutyám elcsórt egy darab kenőmájast a csomagolásával együtt - müanyag -. Van remény arra hogy kijön belőle, vagy számitsak arra hogy nem tudja megemészteni és benne marad? Mik a következmények?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja sem lesz tőle.
2018. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Apukám kutyáját pont ilyen esetnél meghánytatták (az állatorvos)a fém darabka miatt.
2018. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz baja, jó esetben átmegy rajta. Ha a következő napokban hányna, székrekedése, hasi fájdalmai lennének, vidd orvoshoz, s mondd el mi történt. De, remélhetőleg nem lesz semmi gond.
2018. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felhívhatsz egy állatkórházat és ha elmondod a problémádat, ők tudnak segíteni, hogy mit tegyél.

Egyébként max. meghánytatni tudják.

Én ilyen esetben inkább megvártam, hogy kijön-e, amit lenyelt, mert a hánytatás nem volt szimpatikus.

Legutóbb ezt a két választást mondta a doki a telefonba.

Nálunk gyakoriak az ilyen "balesetek", mert a falánk állata mindent felfal. A fadarabtól a drótig. Néha olyan a kakija, mint valami színes szemétkupac :) De eddig még minden kijött.

Már nem pánikolok minden alkalommal.

Én mindenképp azt tanácsolnám, hogy kérdezd meg legalább telefonon, hogy mit tegyél.

2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mamám kutyaja is kilopta a kukából, hátul távozott félig meddig újra töltve de mivel te észre vetted inkább szólj egy dokinak.
2018. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok, de remélem azért hasznos.


Nekem is volt ilyen egyszer. A kenőmájas csomagolásának a végét ette meg, amit még egy kis fémkapocs is összefog. Nagyon ideges voltam, de végül nem rohantam vele rögtön állatorvoshoz csak figyeltem, hogy nincs-e baja. Szerencsére nem történt semmi, másnap simán kikakilta. Amúgy az a baj, ha megreked és bélelzáródást okoz, abba a kutya bele is hal, ha nem veszik észre időben. A műanyagot nem tudja megemészteni, nézned kellene, hogy kijött-e belőle.

2018. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!