Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

A kerti tó és az akváriumi tesztek közt van valami különbség?

Ph,kh,gh, ammonia , no2, no3

Keress kérdéseket hasonló témákban: vízteszt, kerti tó, akvárium, PH, GH, ammonia

márc. 15. 18:46  Privát üzenet  

A válasz
Ammónia és nitrit kis léptékben is sejtméreg vízi közegben, üvegben vagy sem, ne legyen mérhető. A kH-GH teszt uazt méri mindenhol, a pH-t alapból nem kéne méregetni, ha mégis akkor digitális pH mérővel. A nitrát már érdekesebb, mármint nem a mérése, hanem az optimuma/maximuma, más egy kois tóban, meg más egy 54es majdnem nano üvegben, foszfát detto. Némely gyártó ezeket az eltéréseket fel is tünteti a tesztjein, lásd JBL.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 16. 08:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudom hogy melyik a hím és melyik a nőstény vitorláshal? Kifejlett 10 cm körüli algaevő harcsát állatkereskedés visszavesz?
Akváriumi halak vagy egyéb akvarisztikával kapcsolatos állat ajándékozása karácsonyra?
Tudtok olyan oldalakat ahol megunt akváriumi aranyhalak vannak?
Hol lehet venni akváriumi aranyhalat Tolna megyében? Tolnán van egy kisállat kerskedés ahol már voltunk de ott csak picik voltak nekem meg már van egy nagy és nem mertem elhozni nehogy bántsa.
Ha házilag építek aktív szén alapú szűrőt, ivóvíz szűrésre az akváriumi aktív szén megfelelő választás e? Van e valami különbség?
Mi a különbség a T5-ös és a T8-as akváriumi fénycső között?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!