Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért pipálnak most?

Mért pipálnak most?

Figyelt kérdés
Tegnap engedtem egy lavórba csapvizet, és betettem a szobámba. Ma lesúróotam az akvárium faláról az algát, és kiszivattyúztam a víz kb, 25%-át, közben a szivattyúval eltávolítottam rengeteg ürüléket. Majd a kiszivattyúzott vízbe kivettem a szrőt, és ki nyomkodtam a szivacsot, és át mostam, majd visszatettem az akváriumba, majd fogtam a lavór vizet, és beleöntöttem az akváriumba, és bekapcsoltam a szűrőt. Szerintetek most mért pipálnak a halak.
2019. máj. 31. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már csak 9 m.nap,és szünet. Normális emberek keressenek valami elfoglaltságot szeptemberig.
2019. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem?
2019. máj. 31. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

És azelőtt nem pipáltak?

A szűrő fodrozza a vizet intenzíven?

Állítsd úgy a víz kifolyását, hogy erősen hullámozzon a felszín.

2019. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora akváriumban hány hal van? És milyen fajúak?
2019. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
A kollégák kérdésein túl még arra lennék kíváncsi, hogy milyen időközönként csinálod a fent leírt vízcserét és takarítást, mert ha hetente ahogy ajánlott lenne akkor nem lehetne rengeteg ürülék, ill mulm a talajon. A szűrőt csak akkor mossuk, ha lecsökkent az áramlása. Még egy kérdés, nem használtál valamilyen vízkezelőt, növénytápot, bármit? Amúgy a leírásod alapján jól jártál el, nem szabadna gondnak lenni, sőt virgoncabb viselkedés várható vízfrissítés után. Egyenlőre kár találgatni, ha válaszoltál talán kideríthető a probléma.
2019. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Mennyire dús a növényzeted?
2019. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!