Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek van három halam...

Mit tegyek van három halam már egy ideje megvannak az egyik halam szeme nagyobb mint a másik felfordul és féloldalasan fekszik valahogy segíteni lehetne rajta nagyon szeretem de nem tudom mit tegyek szegény küzd mit tegyek?

Figyelt kérdés
régen mikor megvettük akkor minden rendben volt de nagyobb a szeme van valami gyógyszer rá vagy mi?
2019. jún. 18. 12:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
meg elég dagadt is mint egy lufi lehet az is a baj hogy feldagítottam? sokat kap enni
2019. jún. 18. 13:39
 12/24 anonim ***** válasza:

A boltosok? Mert nem értenek hozzá,illetve ha meghal a halad akkor nyilván visszamész hogy vegyél még ami ugye üzlet...

És hogy takarítod az akvát? Milyen szűrő van,és azt hogyan tisztítod?

2019. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
akvárium citromos víz szűrő hát olyan ami benne van a vízbe van ilyen szivacs amit ki kell takarítani nyomni és a szűrőt is fogpiszkálóval kitakarítjuk a szűk résekete is
2019. jún. 18. 14:12
 14/24 A kérdező kommentje:
DE m1 ahogy mondják a sors előre van írva szóval vagy meghal vagy él tovább úgy is a halak betegségén nehéz segíteni
2019. jún. 18. 14:28
 15/24 anonim ***** válasza:

"akvárium citromos víz szűrő hát olyan ami benne van a vízbe van ilyen szivacs amit ki kell takarítani nyomni és a szűrőt is fogpiszkálóval kitakarítjuk a szűk résekete is"


Hmm??????? Mi van?


Az volt a kérdés, hogy milyen a szűrésed. Ha te erre ezt válaszoltam, akkor te is tök sötét vagy az akvarisztikához.

2019. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"DE m1 ahogy mondják a sors előre van írva szóval vagy meghal vagy él tovább úgy is a halak betegségén nehéz segíteni"


Hmm??????


Mindegy. Persze, neked mindegy. Ha holnap felfordulást, majd neked is ezt írják majd a sírkövedre......

Ez egy nagyon rossz hozzáállás. A kérdésben egyébként azt írtad, hogy nagyon szereted. Ennyire azért ne szeress....

2019. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
csak idegesítő hogy nemtudom mit tegyek érted?
2019. jún. 18. 14:38
 18/24 A kérdező kommentje:
a szűrő a levegőztetőhöz van kötve
2019. jún. 18. 14:39
 19/24 A kérdező kommentje:
de a szűrés szerintem megfelelő
2019. jún. 18. 14:42
 20/24 anonim ***** válasza:

"meg azt sem értem hogy mért mondják akkor a hal boltosok csak egy példa hogy 40l es akváriumban is elég"


Ma már harmadszor írom ezt le:


"És ha kérdezni szeretnél, gyere ide, keress egy fórumot vagy egy Facebook csoportot.



De ne az eladótól kérdezz, mert neki a célja az eladás. Persze, hogy azt fogja mondani hogy tehetsz bele halat. Sőt, azt fogja mondani, hogy pl. 50 literbe zsúfolj bele 4 fajta elevenszülőt 3 fajta olyan hallal, ami teljesen más igényű. És azt fogja mondani hogy a rajhalból elég kettő is. És azt fogja mondani, hogy a dekorkavics jó aljzat, és a növényeket kosárkával együtt ültesd el, sőt el se kell ültetni (feltéve, ha nem azt mondja hogy elegendő a műnövény). És azt fogja mondani hogy az akváriumszettek teljesen megfelelnek akvarisztikai célokra.



Ha ezt mind betartod, garantáltan rendszeres vásárlója leszel, mert a halaid, növényeid betegek lesznek, és el fognak pusztulni. Tehát hozzá jársz majd újabb halért, növényért, gyógyszerét, és újabb és újabb "értelmes" tanácsokért."

2019. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!