Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek van három halam...

Mit tegyek van három halam már egy ideje megvannak az egyik halam szeme nagyobb mint a másik felfordul és féloldalasan fekszik valahogy segíteni lehetne rajta nagyon szeretem de nem tudom mit tegyek szegény küzd mit tegyek?

Figyelt kérdés
régen mikor megvettük akkor minden rendben volt de nagyobb a szeme van valami gyógyszer rá vagy mi?
2019. jún. 18. 12:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerinted a szűrésed megfelelő, de az korántsem azt jelenti, hogy valóban az is.


Tehát.

Mérd le az akváriumot pontosan: szélesség, mélység, magasság.

Írd le, hogy mi olvasható a szűrő címkéjén vagy dobozán (márkanév, típus, gyártmány) mindent, ami közelebb visz ahhoz hogy megállapíthassuk, valóban megfelelő.

Első lépésként ennyi a feladatod.


De jó lenne, ha leírnál minden mást is.

Világítás, növények (ha van), hogyan etetsz (mivel, mennyit, mikor), vízcserék (mennyit, mikor, van-e talajporszívózás).


Könyörgöm, ezekre válaszolj, és ne hadoválj össze-vissza, mert abból nem derül ki, hogy mit rontottál el, így nem tudunk segíteni a másik két haladon.

2019. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Veled aztán semmit nem lehet kezdeni, az írásod alapján is vagy fejben van valami baj vagy teljesen lesz**rod az egészet, nem érdekel, de itt rinyálsz meg sír a szád ahelyett, hogy a google-be csak rákerestél volna az aranyhalak tartási körülményeire.


Teljesen felesleges írni, mert nem akarsz semmit tenni.

2019. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nah, már ő sem válaszol. Én ránézek az oldalra minden nap, hogy van-e fejlemény, de ezek szerint engem jobban érdekel a halak sorsa, mint a gazdáját.
2019. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én a metilénkéknél égtem ki. Tényleg, itt tartunk még mindig?

40 éve, mikor hobbisták próbáltak gyerekcipőben járó kelet-német szakirodalmat lefordítani, és az terjedt el szájról szájra, hogy "attól hallottàk aki látta mikor mondták" , az alap infók akkor is eljutottak azokhoz, akiket minimálisan érdekelt.


Most meg a fotelből kattingatva 9 másodperc alatt csak növénytápozásból lehet találni 17 féle módszert.

És akkor így beköszön a metilénkék, hogy halló,ez csak délibáb, valójában ugyanott tartunk mint 50 éve.

2019. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!