Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tényleg lehetetlenség kapirgál...

Fodor1968e kérdése:

Tényleg lehetetlenség kapirgálós HÁZI CSIRKÉT venni? Kecskeméten lakom, és nincs ismeretségi köröm, de nagyon szeretnék igazi tanyasi baromfit venni, esetleg tartani is, mert kertes házban lakunk. De hogyan kezdjem a keresést? :D

Figyelt kérdés

#Tanyasi tápmentes #"nem hibrid" kapirgálós csirke #és egyéb baromfi.
2020. márc. 7. 00:24
 1/3 anonim válasza:

[link]

[link]

Ha nem is felelnek meg pontosan a hirdetések, szerintem nekik vannak olyan ismeretségi köreik, hogy útba igazítsanak, és megtaláld, amit keresel :D

2020. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha lemész tanyára, falura, békésmegyébe, és ahol látod kint szaladgálni őket oda becsöngetsz, aztán ajánlasz érte annyit amennyire nem mondanak nemet...


Amit hirdetnek, az mind kereskedelmi célból van eladásra.


A jót fel kell hajtani...


A fővársoban esetleg tudok neked egy helyet még ami újpesten van a népszigetnél.

A Vasúti híd lábánál, a máv horgászegyesület telke.

Ott vannak kacsák libák, tyúkok is, de még kecske is.


Ott laknak a halőrök valami szolgálati lakásban aztán azok nevelgetik őket.


így néz ki a hely.

[link]

2020. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vadonavadonban válasza:
Nem lehetetlenseg, csak sok utánjárás. Én tegnap tudtam rendelni kiszállítással egy barátnőmnek, de már 1 hónapja turkáltunk a neten mire sikerült. Be kell lépni facebook csoportokba amik ezekre specializálódtak.
2020. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!