Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Megszédült a csirke, mit tegyek?

Megszédült a csirke, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik csirkém nekiment a fának, és most nem tud menni:( Elernyedt a lába, és nemtudom mit tegyek. Felvettem, most itt van az ölemben, de nem reagál, nem fut, csak hallom hogy lélegzik néha megszólal, látom hogy nézelõdik. Próbáltam vizet adni, de nem kér:(


Mit tegyek? Ugye nem fog meghalni?


2020. máj. 16. 13:20
 1/7 anonim válasza:
9%

Állatorvos nincs a környéken?

Esetleg ha van otthon fájdalomcsillapitó akkor adj neki eggyet hátha jobb lesz tőle.

2020. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkora lendület kétlem, hogy lett volna benne, hogy komolyabb gondot okozzon. Tedd sötét helyre, egyrészt, hogy megnyugodjon, másrészt ha agyrázkódást kapott, akkor is jót tesz. Lehet az ijedtségtől is, "lefagyott", prédaállat lévén. Fejjel ment neki, vagy a lába is sérülhetett?
2020. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Adj hozzá tejfölös habarást, és jó étvágyat!
2020. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Egy csibe miatt állatorvos.

Ér 1000 forintot, állatorvosi költség legalább 5000.

2020. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Állatorvos nem fogad a vírus miatt:( Azóta is ugyanígy van, Nem tud lábra állni, a pupillája tág. Szerintem egyensúlyközpontja sérülhetett. Reggel mindig kirakom, reggel meg beviszem az ólba, nem hiszem, hogy jobban lesz:(
2020. máj. 18. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos a hideg vas a megoldás.
2020. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt egy hónap, már tökéletesen van:) picikét még néha el-el eseget, de szalad mikor meghallja a hangom, és versenyzik a kajáért.


Szóval köszi a sok "pozitív" hozzáállást emberek

2020. jún. 7. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!